شقق للبيع في أبراج زيد, صفحة 52

1,319 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة بالاجهزه بأقل سعر فى زيد ويست زايد

    CBE New Homes logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 197م متشطبه+تكيفات 0% مقدم قسط 10س بالشيخ زايد

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٩٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – ستوديو فندقي في زد ويست

    Beltone logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٧٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو للبيع في ابراج زد الشيخ زايد متشطب

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في مشروع zed West الشيخ زايد

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة مطبخ تكيفات على فيو ريسيل 140م

    Allocate Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠١٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م علي اللاند سكيب مباشره مطبخ وتكيفات دور8

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه بارقي لوكيشن بالشيخ زايد بمقدم 6 مليون

    Real Vision logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةم120 استلام فوري تشطيب كامل من ساويرس قرب هايبر

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٩٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ZED West – Phase 1

    Beltone logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة بالكامل للبيع داخل زد ويست

    Home Select for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ZED West – الشيخ زايد تطل علي بارك

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة بالكامل للبيع في قلب زايد بقسط10س

    بروبيرتي هيلز ون logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بسعر مميز

    Revalo Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 211متر ابراج زد 3غرف3حمام غرفه مربيه

    Alfa Property logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٨٠٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – ZED West

    Beltone logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة في ابراج ساويرس الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – Zed Park الشيخ زايد – ڤيو مفتوح على ال

    Royal Hub Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استثمارية متشطبة للبيع في قلب زايد بقسط10سنين

    بروبيرتي هيلز ون logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استثمارى فى zed west الشيخ زايد من ora

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز 206م 3 غرف فقلب زايد القديمة قسط ع10سنين

    Property Hills... logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٦٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد ويست| بانوراما |

    Beltone logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٤٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٥٦٬٩٩٢ جنيه

    شاليه غرفتين باقل سعر في زيد ويست الشيخ زايد

    Real Vision logo image

2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٨٠٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد ويست - زيد بارك، برج Y

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة مقدم 3.20 شقة للبيع – Zed Park

    Royal Hub Real Estate logo image

1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٦٬٤٠٤ جنيه/متر مربع