عقارات للبيع في الشيخ زايد

22,883 عقارات أخرى
  • 29

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي الجولف فيلا حصريه للبيع في اليجريا

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أليجريا بمساحة ٨٩٦ مترًا مربع

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتكييفات بأقل مقدم علي أطول فتره سداد

    Impact Investments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٨٨٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن في الزمالك الجديدة بمقدم 5% مع Palm Hills

    Promax Property Investors logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر لقطه في بيل في اعمار لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ٨٠٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • بيل في

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    1 - 7 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة حمام سباحة للبيع رويال سيتي الشيخ زايد

    Brokers Hub logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٧٢٢ متر مربع

    ٩٦٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كوادور استلام فوي في الباتيو زهراء

    Emaar Prime X logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ١٢٥٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بافضل سعر في ديونز امام بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في نيو زايد متشطبة بمقدم 5% تقسيط 10سنين

    Summit Real Estate logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في ويستاون

    Flip logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٦٣٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • لايرز أوف جرين - سولانا ويست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    2 - 5 غرفة

  • 11

    منزل مزدوج

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للاستلام الفوري توين هاوس في اميز مواقع زايد

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة فاخرة للبيع في رويال سيتي الشيخ زايد

    Brokers Hub logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٧٢٢ متر مربع

    ١٠٣٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بقسط 10 سنوات في قلب الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٧٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن في بيفرلي هيلز الشيخ زايد تقسيط

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٤٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تشطيب فاخر فيو الجولف بكمبوند الربوة

    Adagio Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي أوسيس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 575ألف شقة غرفتين في نيو زايد تقسيط 10سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٤٣٬٤٧٢ جنيه

    شقة للبيع 123م بجاردن فيلدج ويست بالتقسيط

    I-Move logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٥٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دوبلكس جاردن استلام فوري في الخمايل

    I-Move logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة بالكامل بأفضل سعر في زايد

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٥٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 159م متشطبه بالتكيفات بجوار هايبر1

    Emaar Prime X logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • وستريكت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    The Land Developers
    الجيزة,الشيخ زايد
  • 13

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان تاون 220م متشطب بالكامل بالتكيفات

    Emaar Prime X logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٤٬٩١٦ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل بالتكييفات بجانب اركان بلازا

    Emaar Prime X logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٢٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برووف في الشيخ زايد امام بيفرلي هيلز فيو مفتوح

    Crown Stone Realty logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تشطيب كامل في جيرة الشيخ زايد

    Brokers Hub logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٦٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول العرب متاح قسط او كاش 18,900,000

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • ذا هيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة