دوبلكس للبيع في الجيزة, صفحة 10

1,446 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس بحديقه تشطيب هاى لوكس ٢٣٤م موقع متميز

    IHouse development logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٦٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فيلا 150م بجاردن متشطب ب5%وقسط يصل ل10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر امتلك دوبلكس من اوراسكوم على فيو مميز !!

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز للبيع ويستاون سوديك بالعفش او بدون

    Revalo Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس ارضي في كازا كمبوند بيفرلي هيلز

    Zayed Homes logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٣٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاهز للاستلام بسعر مغري داخل اكتوبر بارك

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٢٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    دوبلكس

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبليكس متشطب بالكامل في هيلز اوف وان

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري خلف مول العرب باقل سعر

    Selection Code logo image

3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 185م أمام بيفرلي هيلز بمقدم 10% وقسط 6 سنين

    Selection Code logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس متشطب من بالم هيلز -جاهز للمعاينة

    Selection Code logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس كورنر أرضي للبيع | كازا

    Flag square Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٧٥٩٬٧٥٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع في O West

    Maskan Consultancy logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل استلام فوري ف اوويست اوراسكوم

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن 225متر متشطب بالكامل فى westown

    Rokn Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع | وستاون، بيفرلي هيلز

    Flag square Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع | المنطقة السياحية ٤

    Flag square Real Estate logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    دوبلكس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع كازا أرضي بحديقة وأول تكيفات ومطبخ

    Guides Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٥٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي بحديقة تشطيب كامل في كمبوند كازا سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٩٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١١٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بالحديقة كامل التشطيب بالقرب من مطار سفينكس

    Anchor for Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٥٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز قريب من الصحراوي

    X Hub logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 5 غرف + رووف للبيع فى ويست تاون الشيخ زايد

    TREX logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو الاهرامات - قسط 10 سنة

    Inn Properties logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٣٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في حي ديرة سيتي - تسهيلات في السداد

    RE/MAX Everest logo image

    شارع دكتور كمال حمدي, الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٠٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بتراس كامل التشطيب استلام فورى|سوديك كارميل

    Anchor for Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٥١٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4 غرف فالشيخ زايد ادفع520 ألف اوكاش17.460.0

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬١٦٦ جنيه/متر مربع