تاون هاوس للبيع في مدينة زايد الجديدة

599 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٣٧٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري للبيع بأفضل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥١٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد بالتقسيط علي 10 سنين| تاون هاوس بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٢١٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في موقع مميز جدا فيو مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر مميز متشطب للبيع ف زايد بتسهلات

    Property Hills Star logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٥٣٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٨٥٬١١٨ جنيه

    تاون هاوس بسعر 2023 في كمبوند ريفرز نيو زايد

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي أوسيس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك تاون هاوس دبل فيو بتقسيط على 10س!!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس جاهز للاستلام في بيل في اعمار

    Apart Real estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري لتاون هاوس بحري في بيل في اعمار

    Apart Real estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس فوري بأقل مقدم وقسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم تاون هاوس لقطة بأقل مقدم وقسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • سيرفو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Edic
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    4 غرفة

  • 7

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    **تاون هاوس للبيع – TH03 | تصميم Minimalistic**

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٤٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع اسلام فوري بقدم 5% من سودك - فاي

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل في كمبوند لوجار - نيو زايد

    RE/MAX Everest logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥١٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل في كمبوند لوجار - نيو زايد

    RE/MAX Everest logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Lowest Price Town Villa in Belle Vie – Nearest Del

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • بوليفارد هيل & نورث فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬١٩٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    3 - 5 غرفة

  • 9

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مع hills of one بنيو زايد x sodic ع 10y

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مع hills of one بنيو زايد x sodic ع 10y

    Selection Code logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٣٧٤٬٣٧٥ جنيه

    بدون مقدم فيلتك ستلام سنتين ف سولانا قسط علي10سنين

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١١١٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بأميز موقع وبأقل مقدم حجز الآن

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 185م لوجار زايد | مقدم 5% قسط 12 سنة

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • ذا جراي ريزيدنسز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 6

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط تاون هاوس كورنر للبيع في بيل في نيو زايد

    Driven Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 253م في نيو زايد بالتقسيط بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٣ متر مربع

    ١١٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع بمقدم 5% وباقساط حتى 2036

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٣٩٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع بمقدم 5% وعلى اقساط حتى 2036

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٣٠٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 180م بأفضل سعر بمقدم 2 مليون في نيو زايد

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي زايد ١٣

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 - 6 غرفة