بنتهاوس (روف) للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, صفحة 5

298 عقارات أخرى
  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم بنتهاوس متشطب استلام فوري مقدم 4.8مليون

    متصدر

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٩٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع اكتوبر بلازا سوديك موقع مميز

    Element logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس للبيع في أكتوبر بلازا موقع مميز

    Element logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل بنت هاوس متشطب في او ويست ريسيل استلام فوري

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٦٦٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 114م بتراس28م فيو مفتوح بالتقسيط استلام 2026

    Promax Property Investors logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٨٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف + روف في One 33 بأقساط 9سنين

    Selection Code logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في أويست استلام قريب شقه مميزه تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٥٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت جاهزة بأقل من سعر الماركت - فيو الليك

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٨٥٥٬٧٥٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كمبوند اويست مرحلة Core

    Premium Real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٥٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل بنت هاوس متشطب في او ويست للبيع استلام فوري

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مخفض فرصة مميزة بنتهاوس تشطيب كامل في O West

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٣٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس تشطيب راقي بفيو مميز بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سكاي لوفت ماونتن فيو آي سيتي – 6 أكتوبر

    Remax Westway logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٢٦٦٬٤٠٠ جنيه

    بينت هاوس فاخر بخصم 40% و استلام خلال سنه و نصف !

    Egypt Best Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٨٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع | جرين ٥ - أقل من سعر السوق

    Flag square Real Estate logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٣٢٨٬١٠٠ جنيه

    بنتهاوس كورنر للبيع في باديا – موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٠٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بالتقسيط استلام 2026 في Badya

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت فيو مفتوح غير مجروح تشطيب فندقي

    متصدر

    Brokers Hub logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس كورنر في سوديك أكتوبر بلازا – إطلالة مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 5 غرف بفيو مفتوح + استلام فوري

    Inspire Homes logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 125م بتراس 8م متشطبه سوبر لوكس قسط 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نتهاوس للبيع في أكتوبر بلازا بإطلالة رائعة

    Residia logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٤٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع اويست -موقع متميز

    متصدر

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت اي سيتي اكتوبر استلام فوري

    Selection Code logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 125متر باديا بالم هيلز

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٧٩٥ جنيه/متر مربع