عقارات للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر

9,317 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٢٤٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا سوبر لوكس ماونتن فيو 100الف مقدم /10س

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة في او ويست استلام قريب مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٩٣٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ٢٥٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في او ويست استلام قريب تقسيط 9سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٦٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في او ويست اوراسكوم تقسيط 9 سنين مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٩٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٧٬٢٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارض بجاردن للبيع في او ويست اوراسكوم بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١١١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • بارك فيوز باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند جرين 6 بجوار حمام السباحه

    Master Key logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٦٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر

    Master Key logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطلة على البحيرة فى جاردن ليكس هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٦٨٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه للبيع في جنة اكتوبر خالصة الاقساط

    Master Key logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع في آي سيتي أكتوبر- ذا ليك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • مون هايتس باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٩٢٬٤٦٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٢١٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اى سيتي أكتوبر - ذا ليك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ١٦٬٦٦٥٬٨٣٤ جنيه

    بسعر مميز فيلا Type-D استلام فورى للبيع فى باديه

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣١٣ متر مربع

    ٥٣٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ١٦٬٦٦٥٬٨٣٤ جنيه

    بسعر مميز فيلا Type-D استلام فورى للبيع فى باديه

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣١٣ متر مربع

    ٥٣٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 118م في ون 33 | تشطيب كامل | تقسيط 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 198م بمقدم 5% واقساط على 9 سنين فيو مميز

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • ذا ساج – وان 33

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٧٧٬٤٤١ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,وان ثيرتي ثري

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 3 غرف في أركان بالم بالشيخ زايد قسط 9س

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في One33 متشطبة بدون مقدم على 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اي سيتي ماونتن فيو مقدم 5% على 10 س

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٣٩٬٩٥٣ جنيه

    شقه للبيع في ماونتين فيو اي سيتي 165م استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة غرفتين بجاردن استلام فوري متشطبة واقل سعر

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أو فيوز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    1 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز غرفتين 133متر استلام فوري تشطيب كامل اقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٥٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس بمقدم 5% واقساط على 8سنين فيو مميز

    Evergreen Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 5% شقة بجاردن اوبن فيو ف PX بخصم 40% وقسط 10س

    Evergreen Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز فى PX مقدم 5% و قسط حتي 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٦٬٥٧٦٬٨٩٨ جنيه

    اقل سعر شقه 178م متشطبه استلام فورى للبيع فى باديه

    متصدر

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٦٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • أيارو فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أيارو

    3 غرفة