شقق 3 غرفة نوم للبيع في سموحة, صفحة 2

1,290 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة أقل سعر في سموحة تقسيمة مثالية

    Remax Professional. logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م سموحة - كومباوند مرسوم

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع فوزى معاذ

    Elite Groupe logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185 م سموحه - (ش مصطفي كامل )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع مصطفي كامل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 218 م سموحة (عمارات سوميد)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد انور السادات او طريق 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٣٥٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨١٧٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة على النادي سوبر لوكس اقل سعر

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة موقع مميز تقسيمة مثالية

    Remax Professional. logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس اقل من سعر السوق

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤١٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٦٬٨١١٬٤٢٩ جنيه

    شقة للبيع 149م سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 م سموحة (المربع الذهبي)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185 م سموحة (متفرع من ش مصطفى كامل)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مروج سموحة 3 غرف دور رابع بالتقسيط

    AQAR One For Realestate logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٩٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع 216م (فالوري انطونيادس) استلام فوري

    RE/MAX Avalon logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦١٣٬٦٢٠ جنيه

    شقة للبيع 196 م سموحه (فالوري انطونيادس)

    RE/MAX Avalon logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 م سموحه (ش 14 مايو - عمارة براند)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 186 م سموحة (سكاي لاين)

    RE/MAX Avalon logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300 م سموحة (برج براند)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع زكي رجب, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195 م سموحة (ش كمال الدين صلاح)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 289 م سموحة (ش فوزي معاذ - عمارة اللوتس)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ٤٣٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195 م سموحة ( ش كمال الدين صلاح )

    متصدر

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع كمال الدين صلاح, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 144 م سموحه الجديدة (الرواد)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225 م سموحه (ابراج الشرطة)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185 م سموحة (ش كمال الدين صلاح)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧١٣٬١٢٠ جنيه

    شقة للبيع 142 م سموحة (كومباوند The one)

    RE/MAX Avalon logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٨٬٤٠٢ جنيه/متر مربع