شقق 3 غرفة نوم للبيع في سموحة, صفحة 9

1,290 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اختار مكان يليق بيك .. اختار عروبة سكاي لاين

    Inspire Homes logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٤٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م - كومباوند فى سموحه الجديده

    Next Estate logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٤٦١٬٠٨٣ جنيه

    شقة للبيع 179م سموحة - The One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٩٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٦٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 169م سموحة - The One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٧٤٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في شارع مدخل شركة النقل والهندسة - سموحة - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٦٣ م للببع سموحة بيتك في النادي سوليك

    Elite Groupe logo image

    شارع مدخل شركة النقل والهندسة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٧٢٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 173 م سموحة ( مروج )

    متصدر

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٠٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 213م سموحة (شارع مصطفى كامل)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع مصطفي كامل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٣٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي البلازا تشطيب الترا لوكس

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م سموحة - كومباوند مروچ

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل و فيو مفتوح علي لاند سكيب

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٢٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195 م سموحة (ش فوزي معاذ - عمارة براند)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 197م سموحة ( فيروزة سموحة )

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٨٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 169 م سموحه (ذا وان)

    RE/MAX Avalon logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٧٢٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185م في سموحه مصطفي كامل

    Dk REAL ESTATE logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم متشطبة بالكامل بأميز فيو & سعر

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مش مجرد مكان .. ده مرسوم لحياة أرقى

    Inspire Homes logo image

    شارع زكي رجب, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمساحة و تشطيب مميز مطلات مفتوحة رخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 206 م سموحة (جراند فيو)

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٦ متر مربع

    ٦٠٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في عمارات سولك ( بيتك في النادي )

    Elite Groupe logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 129م سموحه ( جراند فيو )

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٥٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٥٤٬٠٠٠ جنيه

    مستني ايه ؟؟ بيتك جاهز دلوقتي في أرقى كمبوند في سم

    Inspire Homes logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 167 م سموحة (مروج - The Rise)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٩٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سموحه 150 م ( متفرع من ش فوزى معاذ )

    متصدر

    Elira Real estate Experts logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 161م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٦٬٣٩٧ جنيه/متر مربع