محلات تجارية تجاري للبيع في القاهرة, صفحة 29

716 عقارات أخرى
  • 12

    محل تجاري

    ١١٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    67.5 متر محل دور ارضي منهم 16.5 متر مساحه مفتوحه

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٦٧ متر مربع

    ١٦٧٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 51 متر دور ارضي بدون مساحه خارجيه

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ايست ماين القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٥١ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل دور ارضي 47.5 متر منهم 12.5 متر مساحه مفتوحه

    RE/MAX Al Mohager logo image

لا يوجد

    ٤٧ متر مربع

    ١٦٤٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    محل تجاري

    ١٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل دور ارضي 89.5 متر منهم

    RE/MAX Al Mohager logo image

لا يوجد

    ٩٨ متر مربع

    ١٣٣٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 35 م دور ارضي بدون مساحه خارجيه

    RE/MAX Al Mohager logo image

    مركز القاهرة الجديدة, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع – الممشى السياحي في المقصد

    Feeds logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٧١ متر مربع

    ٩١٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل سوبر لوكس للبيع في مول شهير – مدينتي

    Better Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مميز 104م ف كرافت زون مدينتى للبيع

    Allocate Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    ١٠٤ متر مربع

    ١٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    محل تجاري

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مول ستار بحى القرنفل الحى السادس مدينة بدر

    ستار هاوس للتسويق و المقاولات logo image

    الحي السادس, مدينة بدر, القاهرة

    3

    ٣٤ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    محل تجاري

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مول ستار بحى القرنفل مدينه بدر

    ستار هاوس للتسويق و المقاولات logo image

    الحي السادس, مدينة بدر, القاهرة

    2

    ٣٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في ريحانة بلازا

    ERA Real Estate Egypt logo image

    ريحانة ريزيدنس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 37م بكمبوند بالهضبة الوسطى مقطم

    sherwoods property logo image

    نكست بوينت, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل دور ارضي السراج مول مدينة نصر

    sherwoods property logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • محل تجاري - استوديو - 2 حمامات للبيع في شارع الخليفه المأمون - روكسي - مصر الجديدة - القاهرة
    1

    محل تجاري

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الخليفه المامون تجارى متميز للبيع لجميع الاغراض

    ElGammal real estate logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    محل تجاري

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل في مدينة المستقبل للبيع

    مدينة المستقبل, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    محل تجاري

    ٤٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بيوتى سنتر للبيع 80 م العاصمة الإدارية (كاسكادا)

    RE/MAX Avalon logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع