محلات تجارية تجاري للبيع في القاهرة, صفحة 26

716 عقارات أخرى
  • 6

    محل تجاري

    ٤٧٤٬٣٠٠ جنيه

    امتلك محلك التجاري في الحي الثالث بمقدم 10% فقط

    Elshams Real Estate logo image

    شارع 1, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٤ متر مربع

    ١٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة محل للبيع مقابل دار مصر– استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ١٧٬٠٢٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محلك التجاري في قلب التجمع الخامس Acacia

    Elshams Real Estate logo image

    شارع عبد الحميد جودة السحار, البنفسج 5, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٥٦ متر مربع

    ٣٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١٥٬٩٩٨٬٤٩١ جنيه

    محل للبيع في قلب R3 أمام البرج الأيقوني بمقدم 10%

    متصدر

    Elshams Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢٢٨٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٥٬٤٦٥٬٧٠٢ جنيه

    محل للبيع دور ارضى 54 متر فى زهراء المعادى

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠١٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 48متر واجهه علي نادي وادي دجله ف زهراء المعادي

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٣٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 33 متر واجهه علي طريق الشباب ف الشروق

    إبداع logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٣ متر مربع

    ١٠٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    محل تجاري

    ٤٬٢٦٦٬٥٩٠ جنيه

    محل تجاري 55م امام نادي وادي دجله زهراء المعادي

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    لا يوجد

    ٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 48 متر واجهه نادي وادي دجله ف زهراء المعادي

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٣٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 33 متر واجهه علي طريق الشباب ف الشروق

    إبداع logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    1

    ٣٣ متر مربع

    ١٠٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    محل تجاري

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 30 متر ارضي واجهه علي شارع 9 ف المقطم

    إبداع logo image

    شارع 9, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ١٣٬٣٩٣٬٩٨٧ جنيه

    محل تجاري في قلب العاصمة الإدارية R7 وبمقدم 5% فقط

    Elshams Real Estate logo image

    كابيتال دبي مول, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١٦٣٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٩٬١٥٧٬٧٨٦ جنيه

    محل تجاري في قلب العاصمة في R3 وقسط حتي 5 سنين

    Elshams Real Estate logo image

    مول بيير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    ٤٧ متر مربع

    ١٩٤٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٢٣٬٩٧٣٬٢١٨ جنيه

    محل دور أرضي في قلب العاصمة الإدارية R3 بمقدم 5%

    Elshams Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    ٥٩ متر مربع

    ٤٠٦٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٣٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع استلام فورى بالشروق بمول مميز جدا

    إبداع logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٣ متر مربع

    ١٠٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 48متر واجهه علي نادي وادي دجله ف زهراء المعادي

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٣٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 33متر امام نادي جرين هيلز ف الشروق

    إبداع logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    1

    ٣٣ متر مربع

    ١٠٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ٨٬٦٩٩٬٩٩٩ جنيه

    باقوي عائد ابدأ مشروعك الان امام مطار القاهرة

    New Home for Real Estate logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري امتلك محلك فوري امام مطار القاهرة

    New Home for Real Estate logo image

    النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١١٩٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فى محل فورى علي واجهة رئيسية نص تشطيب

    New Home for Real Estate logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٢٣٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ٨٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع فى زهراء المعادى بمول مميز جدا بالتقسيط

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١١١٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٣٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري33م استلام فوري امام نادي جرين هيلز الشرو

    إبداع logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٣ متر مربع

    ١٠٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 48 متر ف زهراء المعادي جوار نادي وادي دجله

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٣٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 33 متر واجهه علي طريق الحريه الخدمي ف الشروق

    إبداع logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    1

    ٣٣ متر مربع

    ١٠٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ٤٬٥٧١٬٩٧٥ جنيه

    محل تجاري واجهه51م امام نادي وادي دجله

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    لا يوجد

    ٥١ متر مربع

    ٨٩٬٦٤٦ جنيه/متر مربع