عقارات تجاري للبيع في محور 26 يوليو, صفحة 6

286 عقارات أخرى
  • 15

    مساحات مكتبية

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية –مكتب إداري مؤجر للبيع في كورت يارد

    RE/MAX Everest logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    مساحات مكتبية

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية –مكتب إداري مؤجر للبيع في كورت يارد

    RE/MAX Everest logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    عيادة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده متشطبه للبيع بالتقسيط في اركان205 الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ٥٣ متر مربع

    ٢٢٦٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بعائد سنوي ١٠٪؜ بارك ستريت اكتوبر

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٢٨٥ متر مربع

    ٢٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٣٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر محل كبير على واجهه قسط شهرى49 ألف بمقدم1%

    Property Hills... logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٩٩٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٣٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر محل كبير على واجهه قسط شهرى49 ألف بمقدم1%

    Property Hills... logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٩٩٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٣٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر محل كبير على واجهه قسط شهرى49 ألف بمقدم1%

    Property Hills... logo image

    40 جاليريا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٩٩٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ١٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع استلام فوري واقساط بقلب الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٧٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ١١٬٠٠٦٬٤٠٠ جنيه

    0%مقدم/5 سنين-تجاريF&B ارضي 59م داخلي+13م خارجي

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٨٣٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة مميزة للبيع ف الشيخ زايد متشطبة ع المحور

    Property Hills Star logo image

    بريدجس مول, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    بناية كاملة

    ٦٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في مبنى إداري كامل – أول طرح من سوديك

    Inn Properties logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع 61 متر في اركان بلازا الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦١ متر مربع

    ٢٢٧٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة امام مول اركان الشيخ زايد بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    بريدجس مول, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٦٥ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحـــدة إدارية "مكتب"للبيـــع 96 متر | متشطب

    Najd Real Estate logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 161 متر كامل التشطيب للبيـــع | بارك ستريت

    Najd Real Estate logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٦٧٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب كامل التشطيب | جاهز للاستلام | سعر مميز, زايد

    Najd Real Estate logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ٨٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى أداري للبيع استلام فوري عائد ثابت لمدة 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    ٦٬٠٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع علي محور 26 يوليو مباشرة بجوار اركان

    Property Hills Star logo image

    بريدجس مول, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٧٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٣٢٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مجوهرات جاهز للسكن في قلب الشيخ زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بموقع مميز فى كابيتال بزنس بارك بجوار اركان

    Property  Hills. logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٢٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 23م متشطبة+تكيفات-كاش 2,4 مليون او تقسيط 8س

    بريدجس مول, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٣ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز للغاية للبيع - بارك ستريت الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٤٠٢ متر مربع

    ١٦٩٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة للبيع في الشيخ زايد بالتقسيط ع 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في الشيخ زايد متشطبة في اركان بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في الشيخ زايد على المحور دايركت متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع