عقارات تجاري للبيع في محور 26 يوليو, صفحة 8

292 عقارات أخرى
  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب - كاملة التشطيب - موقع مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    205, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب - كاملة التشطيب - موقع مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب - كاملة التشطيب - موقع مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب - كاملة التشطيب - موقع مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجزيرة بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    معرض

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدليه مباشره على المحور امام مستشفى دار الفؤاد

    Property  Hills. logo image

    محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١ متر مربع

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري علي محور 26 يوليو بجوار أركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة للبيع ف اركان بلازا علي المحور مباشرة

    Rokn Real Estate logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة للبيع دايركت علي المحور في اركان

    Rokn Real Estate logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بلوكيشن مميز في الشيخ زايد للبيع

    Property Hills Star logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٣٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر محل كبير على واجهه قسط شهرى49 ألف بمقدم1%

    Property Hills... logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٩٩٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب بعائد سانوي 3 مليون جنيه في اركان

    Rokn Real Estate logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بفيو مميز في كابيتال بيزنيس بارك بجوار اركان

    Property  Hills. logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٩٤ متر مربع

    ٩١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري بمساحة خارجية استلام فوري في مول 1O1

    Property  Hills. logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٣ متر مربع

    ٢٬٣٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري مفروش بالتكييفات للبيع بارك ستريت مول

    Driven Properties logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادات افضل استثمار Nexus Clinics في مشروع 205

    Abrag Real Estate logo image

    205, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب فورى متشطب فى كابيتال بجانب أركان وبارك ستريت

    Property  Hills. logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ١٥٥٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا مكتب متشطب بجوار بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٩٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٨٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري 99 م للبيع في كابيتال بيزنس بارك من درة

    Property  Hills. logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب تجاري للبيع في bridges باعلي عاد للاستثمار

    Property Hills Star logo image

    بريدجس مول, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ١٠٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 142متر فيو مميز جدا استلام فوري في Down Town

    متصدر

    205, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ١٤٥٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٣٥٢٬٥٠٠ جنيه

    عيادة للبيع بواجهة علي محور 26 يوليو بأقل سعر متر

    Crown Stone Realty logo image

    بريدجس مول, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٥٥ متر مربع

    ١١٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٤٥١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتب لقطة كبير بمقدم451 ألف أوكاش5.400.000

    Property Hills... logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٦٩ متر مربع

    ٦٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٤٥١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتب لقطة كبير بمقدم451 ألف أوكاش5.400.000

    Property Hills... logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٦٩ متر مربع

    ٦٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بفيو مميز في كابيتال بيزنيس بارك بجوار اركان

    Property  Hills. logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عيادة اسنان بعاقد شهري في كابيتل بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٤٣٣ متر مربع

    ١٨٧٬٠٦٦ جنيه/متر مربع