عقارات تجاري للبيع في محور 26 يوليو, صفحة 9

292 عقارات أخرى
  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اركان الشيخ زايد \ مكتب ادارى على المحور \ 6 سنين

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ٩٤ متر مربع

    ١٩٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    مكتب بموقع مميز فى كابيتال بزنس بارك بجوار اركان

    Property  Hills. logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١ متر مربع

    ٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة امام مستشفى روفيدا ,بجوار اركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    بريدجس مول, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    معرض

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدليه مباشره على المحور امام مستشفى دار الفؤاد

    Property  Hills. logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١ متر مربع

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    بناية كاملة

    ٧٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني للبيع في زايد علي محور 26 يوليو 314 متر

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا لين, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٣١٤ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة في ويست ميديكال بداخل بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٣ متر مربع

    ١٬٦٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري بموقع مميز وقسط 6 سنوات يقع جنب اركان

    Property  Hills. logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٦ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مكتب للبيع في أركان 205 Arkan علي خمس سنوات

    Properties-Today.com logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٩ متر مربع

    ١٩١٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا لين \ مكان تجارى 80 م \ خارجى 110م \استلام فورى

    ذا لين, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري 50 م متشطب علي المحور مباشر بالتقسيط

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٥٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في Park St بمساحة 400 م وفيو بلازا

    Vira Real Estate logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٬٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 78م فيو على البلازا مباشرة على محور 26 يوليو

    Property Hills Star logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٬٩٠٩٬٣٩٤ جنيه

    عياد 65م للبيع امام اركان بلازا بأقل سعر ف الماركت

    Property Hills Star logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتب موقع مميز بمقدم5% وتقسيط أوكاش4.470.000

    Property Hills... logo image

    مجرة, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٥٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتب موقع مميز بمقدم5% وتقسيط أوكاش4.470.000

    Property Hills... logo image

    الجزيرة بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٥٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتب موقع مميز بمقدم5% وتقسيط أوكاش4.470.000

    Property Hills... logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٥٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتب موقع مميز بمقدم5% وتقسيط أوكاش4.470.000

    Property Hills... logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٥٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتب موقع مميز بمقدم5% وتقسيط أوكاش4.470.000

    Property Hills... logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٥٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتب موقع مميز بمقدم5% وتقسيط أوكاش4.470.000

    Property Hills... logo image

    40 جاليريا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٥٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مركز طبي متكامل للبيع في قلب أكتوبر - جاهز ومتشطب

    The Choice For Real Estate logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٣٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    for sale clinic in arkan sheikh zayed installement

    Selection Code logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٥٢ متر مربع

    ٢٦٩٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده بسعر اللوشن متشطبه بالتكييفات عالوجهه قسط8س.

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده بسعر اللوشن متشطبه بالتكييفات عالوجهه قسط8س.

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده بسعر اللوشن متشطبه بالتكييفات عالوجهه قسط8س.

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده بسعر اللوشن متشطبه بالتكييفات عالوجهه قسط8س.

    205, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع