Apartments for sale in Hay El Haram

171 properties
  • 8

    Apartment

    2,650,000 EGP

    شقة 170م دور ثالث الترا سوبر لوكس اللبينى هرم

    Premium

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    170 sqm

    15,588 EGP/sqm

  • 23

    Apartment

    1,700,000 EGP

    شقة الترا سوبر لوكس استلم فورا وبالتقسيط ع سنتين

    Premium

    كمبوند الخليفة logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    202 sqm

    8,415 EGP/sqm

  • 20

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقة بالتقسيط علي سنتين ادفع 50 % واستلم الان

    Premium

    كمبوند الخليفة logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    163 sqm

    9,202 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقة للبيع فيو مفتوح ومميز برايم لوكيشن ع ش ترسا

    Al Beltagy Real Estate logo image

    Tersa Bridge, El Haram, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    200 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقة للبيع اكسترا بموقع متميز بالمريوطية فيصل

    Al Beltagy Real Estate logo image

    Agiad Mecca St., Monshaat Al Bakari, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    1

    150 sqm

    13,333 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقة للبيع مرخصة اكسترا فيو مفتوح سكن خاص بالهرم

    Al Beltagy Real Estate logo image

    Sahl Hamza St., El Arish, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    3

    180 sqm

    13,888 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    2,050,000 EGP

    Apartment for sale on a 40-M street

    Golden house logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    12,424 EGP/sqm

  • 25

    Apartment

    1,370,000 EGP

    شقة بمساحة 201م في كمبوند كامل المرافق والخدمات

    كمبوند الخليفة logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    201 sqm

    6,815 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقة 195م دور 12 معزول عدادات الكهرباء والمياه

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    110 sqm

    13,636 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    3,300,000 EGP

    شقة 170م دور 6 ناصية على شارع اللبينى هرم الرئيسي

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    170 sqm

    19,411 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,600,000 EGP

    شقة 165متر ناصية

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    9,696 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,600,000 EGP

    شقة 165متر ناصية

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    9,696 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,600,000 EGP

    شقة 165متر ناصية

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    9,696 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,950,000 EGP

    الرحاب

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    180 sqm

    10,833 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    3,200,000 EGP

    روف 450متر تشطب الترا سوبر لوكس الفيو الاهرامات

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    4

    3

    450 sqm

    7,111 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    850,000 EGP

    شقة للبيع – موقع مميز بين الهرم وفيصل | شارع رئيسي

    DAR AL AQAR logo image

    Nasr El Deen, El Haram, Hay El Haram, Giza

    2

    1

    75 sqm

    11,333 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,200,000 EGP

    الرحاب

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    2

    2

    110 sqm

    10,909 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    2,500,000 EGP

    207 sqm apartment 4BR 2 bath Mariouteya Haram

    Hk Realestate logo image

    El Mariouteya, El Haram, Hay El Haram, Giza

    4

    2

    207 sqm

    12,077 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,250,000 EGP

    شقة للبيع مرخصة فيو مميز ع ش فيصل باول فيصل

    Al Beltagy Real Estate logo image

    Al Malek Faisal St., Awel Faisal, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    135 sqm

    16,666 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقة للبيع سكن A Class بأرقى مواقع مدكور اول الهرم

    Al Beltagy Real Estate logo image

    Madkour, El Haram, Hay El Haram, Giza

    3

    3

    210 sqm

    16,666 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقة للبيع مرخصة ناصيه فيو مميز ع ش المنشيه فيصل

    Al Beltagy Real Estate logo image

    Al Mariouteya Rd, Monshaat Al Bakari, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    1

    170 sqm

    14,705 EGP/sqm

  • 29

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقة للبيع مرخصة A Class فيو مميز بي الاريزونا هرم

    Al Beltagy Real Estate logo image

    Deiaa Al Din Al Sebaai, El Haram, Hay El Haram, Giza

    3

    1

    125 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    2,250,000 EGP

    شقة للبيع مرخصة ناصيه بفيو مميز ع ش المطبعة

    Al Beltagy Real Estate logo image

    Al Matbaa St., El Talbia, El Haram, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    150 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,250,000 EGP

    Apartment for Sale Prime Location in Mariouteya

    Hk Realestate logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    2

    2

    99 sqm

    12,626 EGP/sqm

  • 27

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقة للبيع A Class بانوراما الاهرامات بالتورينج

    Al Beltagy Real Estate logo image

    Al Haram St., Mashal, El Haram, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    180 sqm

    19,444 EGP/sqm