4 bedroom Apartments for sale in Hay El Haram

14 properties
  • 26

    Apartment

    1,800,000 EGP

    شقة سوبر لوكس بين الهرم وفيصل شارع العريش للبيع

    Al Arish St., El Arish, Faisal, Hay El Haram, Giza

    4

    1

    150 sqm

    12,000 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    2,500,000 EGP

    207 sqm apartment 4BR 2 bath Mariouteya Haram

    Hk Realestate logo image

    El Mariouteya, El Haram, Hay El Haram, Giza

    4

    2

    207 sqm

    12,077 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    2,250,000 EGP

    شقة بجوار مدارس بيراميدز انترناشونال باللبيني هرم

    El Haram, Hay El Haram, Giza

    4

    2

    175 sqm

    12,857 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    3,200,000 EGP

    روف 450متر تشطب الترا سوبر لوكس الفيو الاهرامات

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    4

    3

    450 sqm

    7,111 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    4,500,000 EGP

    شقة 250م تشطيب سوبر لوكس على اللبينى الرئيسي

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    4

    2

    250 sqm

    18,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقة 190م دور 8 ثلاثة ارباع تشطيب كاملة المرافق

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    4

    3

    190 sqm

    13,157 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    5,450,000 EGP

    شقه لقطه على كورنيش المريوطيه 4 غرف نوم سوبر لوكس

    Badr Homes logo image

    El Mariouteya, El Haram, Hay El Haram, Giza

    4

    2

    210 sqm

    25,952 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    3,850,000 EGP

    وجه على كورنيش المريوطيه مباشرة شقه محترمه

    Badr Homes logo image

    El Mariouteya, El Haram, Hay El Haram, Giza

    4

    2

    220 sqm

    17,500 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    1,850,000 EGP

    شقه 175م على شارع المحولات الرئيسي للبيع

    Al Matbaa, El Haram, Hay El Haram, Giza

    4

    2

    175 sqm

    10,571 EGP/sqm

  • 22

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقة على المريوطية الرئيسي فوق عصير رسلان للبيع

    El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    4

    3

    280 sqm

    12,500 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    6,850,000 EGP

    شقة فوق البنك الأهلي على شارع الهرم الرئيسي للبيع

    Al Matbaa, El Haram, Hay El Haram, Giza

    4

    2

    300 sqm

    22,833 EGP/sqm

  • 29

    Apartment

    1,850,000 EGP

    شقة للبيع ق.ت.ش.عقاري واجهه مميزه محطة العريش فيصل

    Al Beltagy Real Estate logo image

    El Arish, Faisal, Hay El Haram, Giza

    4

    2

    160 sqm

    11,562 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    3,350,000 EGP

    وجه على كورنيش المريوطيه مباشرة شقه محترمه

    Badr Homes logo image

    El Mariouteya, El Haram, Hay El Haram, Giza

    4

    2

    220 sqm

    15,227 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,600,000 EGP

    فيلا دوبلكس للبيع 325متر بحرى فيو مفتوح شارع الهرم

    جراند هاوس logo image

    El Haram, Hay El Haram, Giza

    4

    2

    325 sqm

    8,000 EGP/sqm