120 sqm Apartments for Sale in Sheraton Al Matar, Al Nozha | Property Finder Egypt, page 7

153 properties
  • 7

    Apartment

    3,000,000 EGP

    باسعار زمان هتمتلك شقتك بنص سعر بفيو لاند سكيب

    New Home for Real Estate logo image

    Masaken Sheraton, Sheraton Al Matar, El Nozha, Cairo

    2

    1

    105 sqm

    28,571 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    5,339,302 EGP

    اتملك وحدة فندقية بتشطيب مميز في كمبوند راقي

    اشتري بيتك logo image

    Aljar Sheraton, Sheraton Al Matar, El Nozha, Cairo

    1

    1

    59 sqm

    90,496 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,600,000 EGP

    للبيع شقة امام مستشفي النزهة – شيراتون المطار

    رؤية للاستثمار العقاري logo image

    Sheraton Al Matar, El Nozha, Cairo

    2

    1

    86 sqm

    30,232 EGP/sqm