Apartments For Sale in Al Qalyubeya Under 3 Millions EGP, page 4

431 properties
  • 6

    Apartment

    2,705,000 EGP

    شقة للبيع بكمبوند VIALE بالعبور مساحة 146 متر

    Emak Realestate logo image

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    146 sqm

    18,527 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,850,000 EGP

    شقة للبيع بالعبور مسلسل2 من المالك مباشرة 175متر

    Emak Realestate logo image

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    16,285 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,400,000 EGP

    شقه مميزه بكمبوند جردينيا 110 متر بفيو رائع

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,818 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقه ريسيل 175 متر بسعر محروق ومميزه

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    175 sqm

    17,142 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,640,000 EGP

    شقه 110 متر مميزه بكمبوند سيتاليا مميزه

    Citalia, New Obour City, Qalyubia

    2

    1

    110 sqm

    24,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,800,000 EGP

    شقه 125 متر بكمبوند جردينيا2 موقع مميز فيو مميز

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    125 sqm

    22,400 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,565,000 EGP

    امتلك شقتك ف اكبر كمبوند ف العبور الجديده

    New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    135 sqm

    19,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,175,000 EGP

    احجز وحدتك دلوقتي ب اثل سعر ف العبور بمقدم بسيط

    Obour City, Qalyubia

    studio

    1

    81 sqm

    26,851 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,700,000 EGP

    ادفع و استلم شقتك بكمبوند جاردينيا 2 بمدينه العبور

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    125 sqm

    21,600 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,300,000 EGP

    شقة لقطة بمقدم 20% والباقي تقسيط ل 36 شهر

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    13,142 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,400,000 EGP

    شقه مميزه 110 متر استلام فوري بفيو كمبوند

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,818 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,400,000 EGP

    Apartment for Sale in Gardenia 2 Compound

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,818 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,500,000 EGP

    بيت الوطن المكان الاكثر تمييزا ق العبور الجديده

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    14,285 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,350,000 EGP

    Own a smartly designed 110 sqm apartment

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,750,000 EGP

    بيت الوطن المشروع الاكثر تمييزا ف العبور الجديده

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    15,714 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,604,000 EGP

    شقة للبيع بكمبوند VIALE RESEDENCE بالعبور 138 متر

    Emak Realestate logo image

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    138 sqm

    18,869 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,908,000 EGP

    فرصه مميزه للسكن والاستثمار بشقه مميزه

    New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    133 sqm

    21,864 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,300,000 EGP

    بيت الوطن المكان الاكثر تمييزا

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    165 sqm

    13,939 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,350,000 EGP

    بين الحي الاول والتاني بجوار كمبوند جنه مصر

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    2,908,000 EGP

    Luxury Living in Lagoons Obour

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    179 sqm

    16,245 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,200,000 EGP

    Apartment for Sale in Orkadia Compound, Obour City

    Next Door Consultancy logo image

    Okardia, New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    141 sqm

    15,602 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,460,500 EGP

    شقه 95 متر بفرصه مميزه بكمبوند

    Citalia, New Obour City, Qalyubia

    2

    1

    95 sqm

    25,900 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,350,000 EGP

    Own Your Dream Home 110sqm

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,800,000 EGP

    شقه 125 متر استلام فوري بكمبوند جردينيا

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    125 sqm

    22,400 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,907,000 EGP

    Special Offer – Lake House Obour

    Feeds logo image

    New Obour City, Qalyubia

    2

    2

    136 sqm

    21,375 EGP/sqm