100 sqm Apartments for Sale in Hadayek October, page 4

102 properties
  • 13

    Apartment

    1,980,000 EGP

    احجز وحدتك بمساحات مختلفه فى افضل موقع بأكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    studio

    1

    66 sqm

    30,000 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    3,000,000 EGP

    احجز شقتك بسعر ممتاز فى افضل موقع بحدائق اكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    2

    100 sqm

    30,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,100,000 EGP

    شقه بالتقسيط داخل كمبوند فيدا ريزيدنس حدائق اكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

    Vida Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    2

    100 sqm

    31,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,750,000 EGP

    بيع شقة الترا سوبر لوكس دجلة جاردنز حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    Degla Gardens, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    80 sqm

    21,875 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    2,350,000 EGP

    بيع شقة الترا سوبر لوكس واحة الريحان حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    Wahet Al Ryhan, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    80 sqm

    29,375 EGP/sqm

  • Calma

    Launch price:

    1,770,951 EGP

    Payment Plan: 10
    Developed by
    El Nasr Housing & Development
    Giza,6 October City,Hadayek October,Calma

    1 - 4 Beds

  • 10

    Apartment

    2,813,000 EGP

    للبيع شقه بالتقسيط و مقدم 10% في حدائق اكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

    Vida Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    97 sqm

    29,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,000,000 EGP

    للبيع شقه بتسهيلات مقدم 10% في حدائق اكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

    Vida Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    2

    92 sqm

    32,608 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,100,000 EGP

    شقه بتسهيلات بسعر لقطه في كمبوند فيدا ريزينس

    Abrag Real Estate logo image

    Vida Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    2

    100 sqm

    31,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,350,000 EGP

    Apartment for Sale Hadayek October – Golden Square

    Hk Realestate logo image

    Cordoba City, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    60 sqm

    22,500 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    1,222,222 EGP

    شقة ٩٠متر٣غرف متشطبة حدائق اكتوبر مقدم ٨٥٠الف

    Plan 1 logo image

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    1

    90 sqm

    13,580 EGP/sqm

  • Lakefront

    Launch price:

    7,685,000 EGP

    Payment Plan: 10
    Developed by
    Morshedy Group
    Giza,6 October City,Hadayek October,lakefront

    3 Beds

  • 6

    Apartment

    1,950,000 EGP

    بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3 قطعه 719

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    100 sqm

    19,500 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,950,000 EGP

    بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3 قطعه 719

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    100 sqm

    19,500 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,000,000 EGP

    حدائق اكتوبر مسلسل 3 قطعة 810

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    100 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,000,000 EGP

    مسلسل 3 قطعة 810 مساحة الشقة 155م

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    100 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,000,000 EGP

    مسلسل 3 قطعة 810 مساحة الشقة 155م دور تالت

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    100 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,150,000 EGP

    شقه في المربع الذهبي بموقع مميز بجوار شارع النوادي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    100 sqm

    21,500 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,884,975 EGP

    Own a 98 sqm apartment in Hadayek October with a d

    New Arkan Properties logo image

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    98 sqm

    29,438 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    3,999,999 EGP

    Hot deal duplex ready near Pyramids prime location

    Rock Eden, Hadayek October, 6 October City, Giza

    4

    3

    50 sqm

    79,999 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,400,000 EGP

    2 BR Super Lux Apartment for Sale, Degla Gardens

    MoveIn Egypt logo image

    Degla Gardens, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    80 sqm

    30,000 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,300,000 EGP

    شقه للبيع بسعر مميز جدا بحدائق اكتوبر بجانب أويست

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    100 sqm

    23,000 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    2,200,000 EGP

    شقه للبيع في حدائق اكتوبر فيو على أويست بحري

    Calma, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    100 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    1,750,000 EGP

    للبيع بدجله جاردنز دور اول الترا سوبر لوكس بالمطبخ

    Miami Life Real Estate logo image

    Degla Gardens, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    80 sqm

    21,875 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,250,000 EGP

    للبيع شقة لوكس كمبوند الحي الاسبامي حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    Spanish District, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    100 sqm

    22,500 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    1,950,000 EGP

    للبيع شقة سوبر لوكس الحي الاسباني حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    Spanish District, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    1

    90 sqm

    21,666 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,250,000 EGP

    للبيع ارضي بجاردن كمبوند بيكنيك بارك حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    Picnic Park, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    80 sqm

    15,625 EGP/sqm