120 sqm Apartments for Sale in Hadayek El Ahram | Property Finder Egypt, page 7

200 properties
  • 16

    Apartment

    1,780,000 EGP

    ارخص شقة جانبى كاملة العدادات بحدائق الاهرام

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    120 sqm

    14,833 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقة 115متر جانبي بحدائق الاهرام الدور الثاني مميز

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    115 sqm

    17,391 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقة جانبى فيو فيلا بالبوابة الرابعة دور ثانى مميز

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    115 sqm

    17,391 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقة جانبى فيو فيلا بالبوابة الرابعة دور ثانى مميز

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    115 sqm

    17,391 EGP/sqm

  • 21

    Apartment

    1,870,000 EGP

    - شقة120 متر واجهة وسط ببلكونة فيو مفتوح شارع 100م

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    120 sqm

    15,583 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    1,670,000 EGP

    شقه ارضي خلفيه للبيع في حدائق الاهرام البوابه الرا

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    110 sqm

    15,181 EGP/sqm

  • 20

    Apartment

    1,850,000 EGP

    للبيع شقه 115متر الدور الرابع منطقه ن

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    115 sqm

    16,086 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    1,260,000 EGP

    استلم فورى ٩٠م دور تالت مقدم 500,000 على ٣٦ شهر

    ابراج العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    90 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,330,000 EGP

    فرصه للشباب شقه95م بارقى مواقع حدائق الاهرام

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    95 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • Apartment - 3 Bedrooms - 1 Bathroom for sale in Gate 4 - Mena - Hadayek El Ahram - Giza
    1

    Apartment

    1,150,000 EGP

    للبيع شقه ١١٦م بسعر مميز بجوار البوابه الرابعه

    ابراج العقارية logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    1

    116 sqm

    9,913 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,344,000 EGP

    فرصة للشباب ٩٦م بموقع مميز باقل مقدم واطول تسهيلات

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    96 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,365,000 EGP

    شقه مميزه بحدائق الاهرام 116متر 3غرف بسعر مميز جدا

    تنميه لاداره المشروعات العقاريه logo image

    Gate 4 old - Horus, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    1

    116 sqm

    11,767 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,344,000 EGP

    فرصه للشباب باميز مواقع حدائق الاهرام ٩٦م تقسيم

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    96 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,470,000 EGP

    افضل تقسيم لوحده 105م بجوارمحطه المترو الجديده

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    105 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    1,150,000 EGP

    فرصه بجوار البوابه شقه ١١٦م بأقل سعر في السوق

    ابراج العقارية logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    1

    116 sqm

    9,913 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,050,000 EGP

    بحدائق الاهرام شقه 120م بحرية تشطيب فاخر جدا

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 - Menkaure, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    120 sqm

    17,083 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    1,532,000 EGP

    بحدائق الاهرام من المالك مباشرة بالبوابة الاولى

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    114 sqm

    13,438 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    1,830,000 EGP

    شقة ارضى بحديقة جانبى بجوار البوابة تشطيب فندقى

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    1

    110 sqm

    16,636 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,700,000 EGP

    بحدائق الاهرام شقه 100 متر سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    100 sqm

    17,000 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    1,580,000 EGP

    شقه للبيع بحدائق الاهرام جانبيه بالبوابة الرابعه

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    100 sqm

    15,800 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,050,000 EGP

    بحدائق الاهرام شقه 120م بحرية تشطيب فاخر جدا

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 - Menkaure, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    120 sqm

    17,083 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    1,580,000 EGP

    شقه للبيع بحدائق الاهرام جانبيه بالبوابة الرابعه م

    Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    100 sqm

    15,800 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقة 115م ارضي بحديقة بجوار المالكي بوابة اولي ح

    Mini Home. logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    1

    115 sqm

    13,043 EGP/sqm

  • Apartment - 2 Bedrooms - 1 Bathroom for sale in Gate 4 - Mena - Hadayek El Ahram - Giza
    1

    Apartment

    1,200,000 EGP

    شقة 100م علي شارع رئيسي بالبوابة الرابعه منطقه ل

    Mini Home. logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    100 sqm

    12,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,600,000 EGP

    فرصة لبيع جانبيه شقه بموقع مميز جدا بحدائق الاهرام

    Sphinx company logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    100 sqm

    16,000 EGP/sqm