120 sqm Apartments for Sale in Hadayek El Ahram | Property Finder Egypt, page 2

200 properties
  • 6

    Apartment

    1,930,000 EGP

    شقة تحت التشطيب - منطقة س - تلات غرف سوبر لوكس

    Real Estate Agency logo image

    Gate 3 - Menkaure, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    115 sqm

    16,782 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,100,000 EGP

    ستديو للبيع فيو الاهرامات -الترا سوبر لوكس اول سكن

    Real Estate Agency logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    1

    1

    100 sqm

    21,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,250,000 EGP

    للبيع شقة فيو الاهرامات - غرفتين سور حدائق الاهرام

    Real Estate Agency logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    115 sqm

    19,565 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,680,000 EGP

    للبيع شقة 105م ارضي بحديقة اول سكن

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    105 sqm

    16,000 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    1,730,000 EGP

    شقه جانبى للبيع بمنطقه حدائق الاهرام منطقه ه

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    100 sqm

    17,300 EGP/sqm

  • 24

    Apartment

    1,680,000 EGP

    للبيع بحدائق الأهرام بحديقة خاصة 105 م غرفتين

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    105 sqm

    16,000 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    1,700,000 EGP

    شقه جانبى الدور التاني مميز مساحه 100م تعادل 115م

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 old - Horus, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    100 sqm

    17,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,980,000 EGP

    شقه جانبى الدور التاني مميز مساحه 115م تعادل 125م

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 old - Horus, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    115 sqm

    17,217 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,980,000 EGP

    للبيع حدائق الاهرام شقة 115 متر غير مجروحه تماما

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 - Menkaure, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    115 sqm

    17,217 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,600,000 EGP

    للبيع شقة 110م جانبية جنب خيرزمان

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    110 sqm

    14,545 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,600,000 EGP

    للبيع شقة 110م جانبية فيها غاز

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    110 sqm

    14,545 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,600,000 EGP

    للبيع شقة 110م جانبية تحميل قديم

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    110 sqm

    14,545 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,600,000 EGP

    للبيع شقة 110م جانبية علي شارع رئيسي

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    110 sqm

    14,545 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,050,000 EGP

    للبيع 120م جانبية منطقة و

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    120 sqm

    17,083 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    2,050,000 EGP

    للبيع شقة 120م جنب البوابة والخدمات

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    120 sqm

    17,083 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    2,050,000 EGP

    للبيع شقة 120م كاملة العدادات

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    120 sqm

    17,083 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    2,050,000 EGP

    للبيع شقة 120م ببلكونة جانبية

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    120 sqm

    17,083 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    1,730,000 EGP

    للبيع شقة 100م جانبية عمارة شيك

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    100 sqm

    17,300 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    1,730,000 EGP

    للبيع شقة 100م اول سكن

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    100 sqm

    17,300 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    1,950,000 EGP

    شقه لقطه للعرسان تشطيب الترا سوبر اول سكن دور رسمي

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    120 sqm

    16,250 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    1,880,000 EGP

    شقة 115م خلفي جانبي بالبوابة الاولي (ح)

    Mini Home. logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    1

    115 sqm

    16,347 EGP/sqm

  • Apartment - 2 Bedrooms - 2 Bathrooms for sale in Gate 3 old - Khafre - Hadayek El Ahram - Giza
    1

    Apartment

    1,870,000 EGP

    للبيع شقه 110م واجهه بجوار البوابه مباشره

    ابراج العقارية logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    110 sqm

    17,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,300,000 EGP

    فرصة للشباب 90م تقسيط على 42 شهر خطوات للبوابة

    Premium

    ابراج العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    90 sqm

    14,444 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,870,000 EGP

    امتلك 110م واجهه مقدم 600الف قسط على 42شهر .

    ابراج العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    110 sqm

    17,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,300,000 EGP

    فرصة للشباب 90م تقسيط على 42 شهر خطوات للبوابة

    Premium

    ابراج العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    90 sqm

    14,444 EGP/sqm