120 sqm Apartments for Sale in Hadayek El Ahram | Property Finder Egypt, page 5

200 properties
  • 4

    Apartment

    1,200,000 EGP

    "Pay 50% down payment and move into your apartment

    مجدي سليم للتطوير العقاري logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    117 sqm

    10,256 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    1,550,000 EGP

    للبيع شقة 100 ارضي بحديقة جانبية

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    100 sqm

    15,500 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    1,550,000 EGP

    للبيع شقة 100م بحديقة جانبية جنب خير زمان

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    100 sqm

    15,500 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    1,500,000 EGP

    للبيع شقة 100م جانبية جنب خير زمان

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    100 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    1,500,000 EGP

    للبيع شقة 100م جانبية جنب خير زمان

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    100 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    1,650,000 EGP

    للبيع شقة 90م جانبية بعداد كهرباء

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    90 sqm

    18,333 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,980,000 EGP

    للبيع 120م جانبية علي شارع الخزان الرئيسي

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    120 sqm

    16,500 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    1,930,000 EGP

    للبيع شقة 125م جانبية موقع مميز

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    120 sqm

    16,083 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,650,000 EGP

    استلم 115م دور تالت مقدم 650,000 قسط على 36 شهر

    ابراج العقارية logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    115 sqm

    14,347 EGP/sqm

  • Apartment - 3 Bedrooms - 2 Bathrooms for sale in Gate 1 - Khofo - Hadayek El Ahram - Giza
    1

    Apartment

    1,700,000 EGP

    للبيع شقه ١٢٠م بالتقسيط بحدائق الاهرام

    ابراج العقارية logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    120 sqm

    14,166 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقه للبيع بحدائق الاهرام 100م منطقه ل الدور التاني

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    100 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    1,980,000 EGP

    للبيع بحدائق الاهرام شقه واجهه ارضى بحديقه

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    120 sqm

    16,500 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    1,370,000 EGP

    Apartment for sale in Hadayek Al Ahram, third gate

    Town River logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    85 sqm

    16,117 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    2,050,000 EGP

    شقة جانبية خلفية للبيع في حدائق الاهرام بوابة 4

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    120 sqm

    17,083 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,700,000 EGP

    امتلك وحدتك 120م استلام فورى بوابة الأولى بالتقسيط

    ابراج العقارية logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    120 sqm

    14,166 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,400,000 EGP

    فرصه للشباب امتلك شقه 100م بمقدم 35٪وقسط على 36شهر

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    100 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,400,000 EGP

    حدايق الاهرام شقه بتقسيط البوابه التانيه للبيع...

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    100 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    1,200,000 EGP

    "Pay 35% down payment and receive your apartment

    مجدي سليم للتطوير العقاري logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    90 sqm

    13,333 EGP/sqm

  • Apartment - 2 Bedrooms - 1 Bathroom for sale in Gate 3 old - Khafre - Hadayek El Ahram - Giza
    1

    Apartment

    1,350,000 EGP

    فرصه للشباب شقه ٩٦م بالتقسيط بحدائق الأهرام

    ابراج العقارية logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    96 sqm

    14,062 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,600,000 EGP

    100م ارضي بحديقة بحدائق الاهرام منطقه ص

    Mini Home. logo image

    Gate 4 old - Horus, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    100 sqm

    16,000 EGP/sqm

  • 3

    Apartment

    1,200,000 EGP

    شقة 95م بالبوابة الرابعه منطقه ل بحدائق الاهرام

    Mini Home. logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    95 sqm

    12,631 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    1,470,000 EGP

    بحدائق الاهرام للبيع شقه ١٠٥م فوري قسط ع ٣٦ شهر

    ابراج العقارية logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    105 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,500,000 EGP

    Pay 35% or 50% & Move In Immediately – Hadayek Al

    مجدي سليم للتطوير العقاري logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    117 sqm

    12,820 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    1,300,000 EGP

    استلم 90م قرب البوابة دور تالت قسط على 36 شهر

    ابراج العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    90 sqm

    14,444 EGP/sqm

  • Apartment - 2 Bedrooms - 1 Bathroom for sale in Gate 2 - Ahmose - Hadayek El Ahram - Giza
    1

    Apartment

    1,470,000 EGP

    للبيع شقه ١٠٥م استلام فوري قسط علي ٣٦ شهر

    ابراج العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    105 sqm

    14,000 EGP/sqm