3 bedrooms 2 baths houses for sale in Giza, page 172

5,793 properties
  • 14

    Townhouse

    22,881,784 EGP

    Villa for sale in Mountain 4, area 210 m²

    Mountain View iCity October, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    2

    210 sqm

    108,960 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,150,000 EGP

    في المربع الذهبي بجوار الخدمات والبوابه الرئيسيه

    Italian Neighborhood Road, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    16,538 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,150,000 EGP

    المربع الذهبي بموقع مميز بجوار شارع النوادي

    Italian Square, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    13,870 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,000,000 EGP

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي مسلسل 3 شقه 155متر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    15,384 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,500,000 EGP

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    120 sqm

    20,833 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,150,000 EGP

    شقه في المربع الذهبي بموقع مميز بجوار شارع النوادي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    13,870 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,150,000 EGP

    أخر شقه في العمارة في المربع الذهبي بجوار الخدمات

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    16,538 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,665,000 EGP

    Fully Finished Apartment Immediate Delivery, Zayed

    Crown Developments logo image

    Beit Alwatan, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    2

    215 sqm

    21,697 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,500,000 EGP

    للبيع بحدائق اكتوبر - المربع الذهبي مسلسل 3

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    120 sqm

    20,833 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,150,000 EGP

    شقتك في المربع الذهبي بجوار الخدمات والبوابة

3

    2

    155 sqm

    13,870 EGP/sqm

  • 21

    Apartment

    3,750,000 EGP

    للبيع بحدائق الاهرام منطقه ل البوابة الرابعه مينا

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    200 sqm

    18,750 EGP/sqm

  • 6

    Duplex

    5,200,000 EGP

    دوبلكس علي شارع رئيسي في مسلسل 3

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    300 sqm

    17,333 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,950,000 EGP

    واجهة دور خامس - معاها تراس كاملة العدادات واسانسي

    Real Estate Agency logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    150 sqm

    13,000 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    2,250,000 EGP

    استلم فورى 150 متر بشارع سكنى وهادى وقرب النادى

    ابراج العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    150 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,150,000 EGP

    بحدائق اكتوبر المربع الذهبي- مسلسل 3 قطعه 719

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    110 sqm

    19,545 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    5,250,000 EGP

    Apartment for SALE Khamayel Sheikh Zayed

    Home Destination logo image

    Al Khamayel city, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    145 sqm

    36,206 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,000,000 EGP

    أخر شقه في العمارة في المربع الذهبي بجوار الخدمات

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    12,903 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,600,000 EGP

    Apartment for Sale in Janna Zayed – Behind Hyper

    Home Destination logo image

    Z4 Mall Janna Zayed, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    35,384 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,150,000 EGP

    أخر شقه في العمارة بموقع مميز في المربع الذهبي

    Italian Square, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    13,870 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,150,000 EGP

    في المربع الذهبي بجوار الخدمات والبوابه الرئيسيه

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    16,538 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,350,000 EGP

    شقه ناصيه -مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,000,000 EGP

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي مسلسل 3 شقه 155 متر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    15,384 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,800,000 EGP

    أرضي بحديقة منطقة ( ط ) تشطيب الترا سوبر لوكس

    Real Estate Agency logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    130 sqm

    13,846 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,800,000 EGP

    شقة واجهة للبيع دور أوّل - منطقة ط - حدائق الاهرام

    Real Estate Agency logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    185 sqm

    15,135 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,000,000 EGP

    للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس - شقة بمنطقة ط

    Real Estate Agency logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    127 sqm

    15,748 EGP/sqm