167 sqm Apartments for Sale in Giza, page 540

16,098 properties
  • 6

    Apartment

    2,100,000 EGP

    ارضي بجارن 145 متر و جاردن 120 متر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    140 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,700,000 EGP

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي قطعة 47 - 155 م

    Italian Neighborhood Road, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    20,769 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,250,000 EGP

    مسلسل 3 حدائق اكتوبر مساحة 165 متر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    110 sqm

    20,454 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,600,000 EGP

    مسلسل 2 علي المربع الذهبي حدائق اكتوبر مساحة 160 م

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    110 sqm

    23,636 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,100,000 EGP

    ارضي بجارن 145 متر و جاردن 120 متر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    140 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,350,000 EGP

    شقه 155 متر ي حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    123 sqm

    19,105 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    5,650,000 EGP

    Lowest 3Beds Apt Price 172sqm In El-Sheikh Zayed

    Property Hills Star logo image

    Rewaya, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    72 sqm

    78,472 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,400,000 EGP

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي قطعه 692

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    110 sqm

    21,818 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,950,000 EGP

    بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3 قطعه 719

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    100 sqm

    19,500 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,600,000 EGP

    مسلسل 2 علي المربع الذهبي حدائق اكتوبر مساحة 160 م

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    110 sqm

    23,636 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,700,000 EGP

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي 170م-مسلسل 3 قرعة 2017

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    120 sqm

    22,500 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,800,000 EGP

    مسلسل2 حدايق اكتوبر 180م+140 م جاردن

    Italian Square, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    150 sqm

    18,666 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,700,000 EGP

    امتلك وحدتك 120م استلام فورى بوابة الأولى بالتقسيط

    ابراج العقارية logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    120 sqm

    14,166 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,100,000 EGP

    ارضي بجارن 145 متر و جاردن 120 متر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    140 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    8,370,000 EGP

    3 Beds APT 167sqm With Private Garden

    Property Hills Star logo image

    Village West, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    167 sqm

    50,119 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,250,000 EGP

    حدايق اكتوبر مسلسل 3 قطعة 803 مساحة 165 م

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    17,307 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,600,000 EGP

    مسلسل 2 علي المربع الذهبي حدائق اكتوبر مساحة 160 م

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    110 sqm

    23,636 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,900,000 EGP

    شقتك 205 متر في حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    155 sqm

    18,709 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,800,000 EGP

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3 مساحه 190م

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    150 sqm

    18,666 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,100,000 EGP

    ارضي بجارن 145 متر و جاردن 120 متر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    140 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,400,000 EGP

    فرصه للشباب امتلك شقه 100م بمقدم 35٪وقسط على 36شهر

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    100 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,150,000 EGP

    شقه 155 متر استلام فوري في حدائق اكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    123 sqm

    17,479 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,700,000 EGP

    مسلسل 3 قطعة 47 حدايق اكتوبر 155 متر علي الرئيسي

3

    2

    130 sqm

    20,769 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,100,000 EGP

    ارضي بجارن 145 متر و جاردن 120 متر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    140 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقه 150 متر و 40 متر اوت دور علي شارع النوادي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    150 sqm

    20,000 EGP/sqm