156 sqm Apartments for Sale in Hadayek October, page 18

949 properties
  • 6

    Apartment

    1,600,000 EGP

    شقة للبيع 120م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    120 sqm

    13,333 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,700,000 EGP

    أخر شقه متاحه في العمارة قطعه 47 مسلسل 3 ع الرئيسي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    17,419 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,700,000 EGP

    للبيع بحدائق اكتوبر - علي الشارع الرئيسي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    17,419 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,100,000 EGP

    للبيع بحدائق اكتوبر - المربع الذهبي مسلسل 3

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    13,548 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    6,400,000 EGP

    شقق في العاصمه السياحيه علي الطريق مباشرتا

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    149 sqm

    42,953 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    6,399,200 EGP

    Apartment 149 sqm at Beta Residence, Hadayek Oct

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    149 sqm

    42,947 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,050,000 EGP

    120m Apt Tabeaa Cash Deal or 10Y Installments

    Evergreen Properties logo image

    Rock Eden, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    2

    120 sqm

    33,750 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,100,000 EGP

    شقه للبيع السياحيه ا حدائق اكتوبر

    Touristic 1, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    135 sqm

    15,555 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    3,162,022 EGP

    apartment for sale 113m in hadyek octobe dp221.000

    New Arkan Properties logo image

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    2

    113 sqm

    27,982 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    شقة 155م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقه للبيع استلام فوري بحدائق اكتوبر جميع الخدمات

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    140 sqm

    14,285 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,150,000 EGP

    مسلسل 3 بداخلة بوابتين رئيسيتين مساح الشقة 155م

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    13,870 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,700,000 EGP

    للبيع بحدائق اكتوبر - المربع الذهبي مسلسل 3

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    17,419 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    مسلسل 3 قطعه 123 ع شارع البوابه الرئيسيه فيو بحري

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    منطقه المسلسلات المربع الذهبي حدايق اكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,500,000 EGP

    مساحات من 140 متر الي 205 متر ع شارع رئيسي 250 متر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    16,129 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    1,900,000 EGP

    Apartment for sale in Degla Gardens Hadayek Octobe

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Degla Gardens, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    80 sqm

    23,750 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,700,000 EGP

    قطعه 47 مسلسل 3 علي رئيسي النهر الاخضر مباشرة

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    17,419 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,520,000 EGP

    84m unit in Barah Hadayek October no DP

    Vida Solutions logo image

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    84 sqm

    30,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,740,000 EGP

    58m unit in Barah Hadayek October no DP

    Vida Solutions logo image

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    1

    1

    58 sqm

    30,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm