145 sqm Apartments for Sale in Nasr City, page 12

2,020 properties
  • 10

    Apartment

    3,100,000 EGP

    عمارات الإمداد والتموين خلف سيتي ستارز موقع متميز

    Al Imdad & Al Tamween St., Masaken Al Mohandesin, Nasr City, Cairo

    3

    1

    110 sqm

    28,181 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,100,000 EGP

    خلف سيتي ستارز عمارات الإمداد والتموين 110 متر

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

3

    1

    110 sqm

    28,181 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,100,000 EGP

    خلف سيتي ستارز عمارات الإمداد والتموين 110م

3

    1

    110 sqm

    28,181 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,100,000 EGP

    عمارات الإمداد والتموين امتداد مكرم عبيد 110 متر

3

    1

    110 sqm

    28,181 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,500,000 EGP

    Prime Price Apartment View Landscape For Sale

    Empire real estate and investment logo image

    Primera, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    2

    115 sqm

    30,434 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    4,000,000 EGP

    Apartment for Sale View Landscape–Al Waha District

    Empire real estate and investment logo image

    Primera, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    2

    115 sqm

    34,782 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,250,000 EGP

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصر بين حسن مامون وشارع الطا

    Ebied Home logo image

    Al Taqa St. Mohamed Mostafa Al Sayed, Al Nadi Al Ahly, Nasr City, Cairo

    2

    1

    85 sqm

    26,470 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقتك في مدينة نصر 110م بالجراج في كمبوند لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    110 sqm

    23,636 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقه ريسيل وجهه 90م في دجلة لاند مارك في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    90 sqm

    22,222 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقه للبيع في دجلة لاند مارك في مدينة نصر ريسيل 2 غ

    MRG Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    90 sqm

    22,222 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    1,950,000 EGP

    شقة للبيع في دجلة لاندمارك في مدينة نصر ريسيل 2 غ

    MRG Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    96 sqm

    20,312 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقة للبيع في دجلة لاندمارك في مدينة نصر ريسيل 2 غ

    MRG Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    110 sqm

    23,636 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    1,300,000 EGP

    شقة للبيع في مدينة نصر في دجلة لاندمارك ريسيل 1 غ

    MRG Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    65 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقة للبيع في دجلة لاندمارك في مدينة نصر ريسيل 3 غ

    MRG Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    1

    122 sqm

    21,311 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,700,000 EGP

    شقه غرفتين تشطيب الترا مودرن تقسيم مميز بسعر ممتاز

    Premium

    Riwaq Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    113 sqm

    23,893 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقة للبيع 120م سوبر لوكس فى يوسف عباس مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    Youssef Abbas St., El Tawfik City, Nasr City, Cairo

    2

    1

    120 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقة للبيع 97م نص تشطيب كابيتال ايست حى الواحة

    Envigo Real Estate logo image

    Capital East, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    2

    97 sqm

    20,618 EGP/sqm

  • 24

    Apartment

    2,400,000 EGP

    شقه تحفه وجهه 135م تكملت اقساط فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    2

    135 sqm

    17,777 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,000,000 EGP

    شقة للبيع 120م سوبر لوكس متفرع من عباس العقاد

    Envigo Real Estate logo image

    Abu Al Atahiya St., Al Hadiqah Al Dawliyah, 7th District, Nasr City, Cairo

    3

    1

    120 sqm

    33,333 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,500,000 EGP

    شقة للبيع 145م سوبر لوكس عمارات ايوب عمر بن الخطاب

    Envigo Real Estate logo image

    Hassan Aflaton St., Masaken Al Mohandesin, Nasr City, Cairo

    3

    1

    145 sqm

    31,034 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقة للبيع 126م سوبر لوكس عمارات الفتح حى السفارات

    Envigo Real Estate logo image

    Omarat Madinet Al Fath St., Al Hadiqah Al Dawliyah, 7th District, Nasr City, Cairo

    3

    1

    126 sqm

    27,777 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,100,000 EGP

    شقة للبيع 135م سوبر لوكس متفرع من احمد الزمر م9

    Envigo Real Estate logo image

    Hassan Abd Al Aziz St., 9th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    135 sqm

    30,370 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقة للبيع 135م سوبر لوكس متفرع من مصطفى النحاس

    Envigo Real Estate logo image

    Nour Eldin Bahgat St., 8th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    135 sqm

    19,259 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقة للبيع 123م سوبر لوكس ش 4 حى الواحه مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    Street 4, Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    2

    2

    123 sqm

    28,455 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    4,700,000 EGP

    شقة للبيع 140م سوبر لوكس عمارات رامو سيتى ستارز

    Envigo Real Estate logo image

    Al Shaheed Ibrahim El Sheikh St., Masaken Al Mohandesin, Nasr City, Cairo

    3

    2

    140 sqm

    33,571 EGP/sqm