Villas for sale in Qalyubia, page 2

42 properties
  • 23

    Villa

    6,000,000 EGP

    امتلك فيلا بسعر شقه 1000م بجمعية عرابي

    Location Real estate' logo image

    Gamaiet Ahmed Orabi, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    1,000 sqm

    6,000 EGP/sqm

  • 30

    Villa

    4,500,000 EGP

    فيلا رويال داخل كمبوند استلام فوري تشطيب حي فيلات

    الطيار العقارية logo image

    6th District, Obour City, Qalyubia

    4

    4

    239 sqm

    18,828 EGP/sqm

  • 18

    Villa

    20,000,000 EGP

    فيلا فاخرة بحمام سباحة وجاردن مثمرة للبيع الطلائع

    Better Estate Investment logo image

    Talaa City, New Obour City, Qalyubia

    6

    7+

    1,380 sqm

    14,492 EGP/sqm

  • 10

    Villa

    17,000,000 EGP

    فيلا بكمبواندمتكامل الخدمات سوبر لوكس خصوصيه وامان

    الطيار العقارية logo image

    Doctor Samira Moussa St., 5th District, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    255 sqm

    66,666 EGP/sqm

  • 4

    Villa

    15,000,000 EGP

    امتلك فيلا توين فى قلب العبور بالتقسيط علي 7 سنين

    الطيار العقارية logo image

    Al Imam Abu Hanifa Al Noaman St., 6th District, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    300 sqm

    50,000 EGP/sqm

  • 14

    Villa

    34,000,000 EGP

    فيلا فخمه للبيع في الحي السادس فيلات مدينة العبور

    Eliwa Group logo image

    Obour City, Qalyubia

    7+

    7+

    670 sqm

    50,746 EGP/sqm

  • 12

    Villa

    13,000,000 EGP

    فيلا للبيع في كمبوند روك فيلا الحي الخامس العبور

    Eliwa Group logo image

    Rock Ville Road, 5th District, Obour City, Qalyubia

    4

    4

    400 sqm

    32,500 EGP/sqm

  • 20

    Villa

    17,000,000 EGP

    فيلا مفروشه للبيع داخل كمبوند شيك جدا في العبور

    Eliwa Group logo image

    5th District, Obour City, Qalyubia

    4

    4

    255 sqm

    66,666 EGP/sqm

  • 11

    Villa

    14,000,000 EGP

    فيلا للبيع في كمبوند شيك جدا في الحي السادس العبور

    Eliwa Group logo image

    6th District, Obour City, Qalyubia

    4

    4

    239 sqm

    58,577 EGP/sqm

  • 10

    Villa

    23,000,000 EGP

    فيلا خاصه للبيع في الحي الرابع فيلات العبور ٦٩٠ م

    Eliwa Group logo image

    4th District, Obour City, Qalyubia

    7+

    7+

    690 sqm

    33,333 EGP/sqm

  • 18

    Villa

    9,000,000 EGP

    فيلا للبيع بمساحة 196 م بكمبوند هليوبوليس هيلز

    M W Real Estate logo image

    6th District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    196 sqm

    45,918 EGP/sqm

  • 12

    Villa

    25,000,000 EGP

    Premium Villa for sale in a prime locatiom

    Blu Real Estate Marketing logo image

    Gamaiet Ahmed Orabi, Obour City, Qalyubia

    6

    3

    550 sqm

    45,454 EGP/sqm

  • 14

    Villa

    30,000,000 EGP

    فيلا للبيع كمبوند جولف سيتي العبور

    Dream homes logo image

    Golf City, Obour City, Qalyubia

    6

    6

    1,000 sqm

    30,000 EGP/sqm

  • 9

    Villa

    25,000,000 EGP

    هنا الجمال الحقيقي فيلا 600م بحري بقلب فيلا السابع

    الطيار العقارية logo image

    Al Mosheer Ahmed Ismail St. El Obour Road, 7th District, Obour City, Qalyubia

    7+

    7+

    1,150 sqm

    21,739 EGP/sqm

  • 12

    Villa

    25,000,000 EGP

    فيلا فاخرة عائلية غرود شمالية جمعية عرابي العبور

    Dream homes logo image

    Gamaiet Ahmed Orabi, Obour City, Qalyubia

    7

    7+

    1,000 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 13

    Villa

    36,000,000 EGP

    فيلا كالقصر 2000م بكمبوند جولف ستي مدينة العبور ..

    الطيار العقارية logo image

    Golf City, Obour City, Qalyubia

    7+

    7+

    2,000 sqm

    18,000 EGP/sqm

  • 22

    Villa

    115,000,000 EGP

    Villa ( Ground+first+Roof ) 1800 m Mostakbal city

    Eureka Real Estate logo image

    Gamaiet Ahmed Orabi, Obour City, Qalyubia

    6

    5

    1,800 sqm

    63,888 EGP/sqm

1