عقارات للبيع في مدينة العبور, صفحة 14

611 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصوصيه تامه شقه ارضي مرتفع بحديقه خاصه سوبر لوكس

    Location Real estate' logo image

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م بفيلا بموقع مميز بمصعد خاص

    Location Real estate' logo image

    الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبلكس 440م بسعر شقه بفيلات الخامس بموقع

    Location Real estate' logo image

    الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    5

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    دوبلكس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 400م بفيلات السابع به كل المواصفات

    Location Real estate' logo image

    الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 400م علي المحور مباشرة خالص التصالح

    Location Real estate' logo image

    الحي السادس, مدينة العبور, القليوبية

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبلكس بسعر شقه 400م بفيلا بحري علي فيو رائع

    Location Real estate' logo image

    الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن بفيلات الخامس 180م بمصعد باقل سعر ممكن

    Location Real estate' logo image

    الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن بفيلات الخامس 200م بمصعد باقل سعر ممكن200م

    Location Real estate' logo image

    الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 220م بفيلا شيك خطوات من محور العبور والخدمات

    Location Real estate' logo image

    الحي السادس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن بشقه 220م هاي لوكس بفيلا اول سكن بموقع مميز

    Location Real estate' logo image

    الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك المساحه شقه بفيلا 250م باقل سعر ممكن

    Location Real estate' logo image

    الحي السادس, مدينة العبور, القليوبية

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 600م بجراج ومصعد الترا لوكس بموقع مميز

    Location Real estate' logo image

    شارع الجامعة, الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    4

    3

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بسعر شقه 1000م بجمعية عرابي

    Location Real estate' logo image

    جمعية احمد عرابى, مدينة العبور, القليوبية

    4

    3

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي حمام السباحه كمبوند وعد العبور

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٩٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 225 بجاردن خاصة 80م بجولف سيتي العبور

    شارع المشير أبو غزالة, جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة230م استلام فوري فيوجولف بالعدادات بجولف سيتي

    شارع المشير أبو غزالة, جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعبور الحي الأول محلية 8

    Emak Realestate logo image

    الحي الاول, مدينة العبور, القليوبية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند فلو بارك بالعبور الحي الثالث113م

    Emak Realestate logo image

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رويال داخل كمبوند استلام فوري تشطيب حي فيلات

    الطيار العقارية logo image

    الحي السادس, مدينة العبور, القليوبية

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٨٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 110م في ستاليا بالتقسيط علي 7 سنين !

    متصدر

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقة 125م ارضي بجاردن بالتقسيط علي5 سنين

    متصدر

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقة125م بجاردن خاصة بمقدم351الف بالتقسيط

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية شقة 275م فيلات السادس بسعر لقطة تشطيب

    الطيار العقارية logo image

    الحي السادس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن بفيلا بحرى بموقع ممتاز منطقه راقيه ساكنه

    الطيار العقارية logo image

    شارع دكتور سميرة موسي, الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م في الحي الثاني على شارع نعمان جمعة

    نور الهدى للتسويق العقاري logo image

    الحي الثاني, مدينة العبور, القليوبية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع