Apartments for sale in Obour Market, page 2

30 properties
  • 8

    Apartment

    2,660,593 EGP

    شفة للبيع 157متر بكمبوند VIALE بالعبور الجديدة

    Emak Realestate logo image

    Al Obour Road, Obour Market, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    157 sqm

    16,946 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,550,000 EGP

    كمبوند اوكارديا مدينه العبور الجديده علي محور خط 1

    Al Obour Road, Obour Market, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    141 sqm

    25,177 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقة 175م بالحي التاسع تقسيط جاهزة للتسليم العبور

    sherwoods property logo image

    Al Obour Road, Obour Market, Obour City, Qalyubia

    3

    1

    175 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    5,275,000 EGP

    كمبوند اوكارديا العبور الجديده علي محور خط عشره 10

    Al Obour Road, Obour Market, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    207 sqm

    25,483 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,900,000 EGP

    شقة 175 متر للبيع بمدينة العبور من المالك مباشرة

    Emak Realestate logo image

    Al Obour Road, Obour Market, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    16,571 EGP/sqm

1