Properties for sale in Hadayek El Ahram

881 properties
  • Apartment - 3 Bedrooms - 2 Bathrooms for sale in Gate 1 - Khofo - Hadayek El Ahram - Giza
    1

    Apartment

    2,635,000 EGP

    للبيع بجوار البوابه شقه 155م قسط علي 40 شهر

    ابراج العقارية logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    155 sqm

    17,000 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    1,600,000 EGP

    بأقل مقدم واطول فتره سداد شقه110م 3 غرف قسط مريح

    ابراج العقارية logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    110 sqm

    14,545 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,870,000 EGP

    110م واجهه بجوار البوابه مباشره بالتقسيط المريح

    ابراج العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    110 sqm

    17,000 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    2,900,000 EGP

    ٢٠٠ متـر واجهـــة بغرفــة ماستـر بأرقـى الامـاكن

    ابراج العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    200 sqm

    14,500 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,557,500 EGP

    يوجد شقه ١٦٥ متر واجهة موقع مميزجنب النادي والمول

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    15,500 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,125,000 EGP

    شقة للبيع في البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق

    ابراج العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    125 sqm

    17,000 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    2,250,000 EGP

    شقه خلفى للبيع بحدائق الاهرام منطقه ح

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    135 sqm

    16,666 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    2,850,000 EGP

    اميز شقة واجهة وسط للبيع حدائق الاهرام بوابة 2

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    170 sqm

    16,764 EGP/sqm

  • 10

    Duplex

    4,000,000 EGP

    Duplex with private garden , lowest price for sale

    Master Key logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    210 sqm

    19,047 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    840,000 EGP

    بحدائق الاهرام ستيديو للبيع بالعداد واجهه دور1 ز

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    studio

    1

    55 sqm

    15,272 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    2,450,000 EGP

    شقه للبيع واجهه 145م الترا لوكس دور اول شارع الجيش

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    145 sqm

    16,896 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,400,000 EGP

    ح الاهرام شقه واجهه للبيع بجاردينيا 135م منطقه د

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    134 sqm

    17,910 EGP/sqm

    1

    Apartment

    1,380,000 EGP

    للبيع شقه 120م فيو فيلا بحدائق الاهرام بأقل سعر

    ابراج العقارية logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    120 sqm

    11,500 EGP/sqm

    1

    Apartment

    1,820,000 EGP

    للبيع شقه 145م واجهه 3 قطع ع الشارع بسعر مميز

    ابراج العقارية logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    145 sqm

    12,551 EGP/sqm

  • Apartment - 3 Bedrooms - 2 Bathrooms for sale in Gate 3 old - Khafre - Hadayek El Ahram - Giza
    1

    Apartment

    2,210,000 EGP

    للبيع شقه 130م واجهه بجوار البوابه بالتقسيط

    ابراج العقارية logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    130 sqm

    17,000 EGP/sqm

  • 26

    Apartment

    4,950,000 EGP

    ارضي بحديقه مدخل خاص للبيع حدائق الاهرام بوابة4

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    4

    3

    230 sqm

    21,521 EGP/sqm

  • 20

    Apartment

    2,300,000 EGP

    شقة للبيع في حدائق الاهرام بوابة 4 جانبي خلفي

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    135 sqm

    17,037 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,800,000 EGP

    Apartment 180m for Sale in Gate 1 Super Lux Finish

    Vida Solutions logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    180 sqm

    15,555 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    2,430,000 EGP

    للبيع 165م واجهة سعر اقل من سعر السوق

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    14,727 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    2,430,000 EGP

    للبيع شقة 165م واجهة وسط سعر مميز

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    14,727 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,430,000 EGP

    للبيع شقة 165م واجهة جنب البوابة والخدمات

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    14,727 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,430,000 EGP

    للبيع 165م واجهة تحميل ممتاز

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    14,727 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    2,430,000 EGP

    للبيع شقة 165م واجهة بسعر محروق

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    14,727 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,900,000 EGP

    للبيع شقة 165م واجهة علي جنب بنك مصر

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    17,575 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,900,000 EGP

    للبيع 165م واجهة تحميل قديم بعداد كهرباء

    Miami Life Real Estate logo image

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    17,575 EGP/sqm