Properties for sale in Hadayek El Ahram, page 5

845 properties
  • 7

    Apartment

    2,350,000 EGP

    أرضي بحديقة تشطيب كامل داخلي وخارجي الترا لوكس

    Real Estate Agency logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    3

    135 sqm

    17,407 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,300,000 EGP

    للبيع شقة تلات ارباع تشطيب - دور رابع مش أخير بحري

    Real Estate Agency logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    193 sqm

    11,917 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,450,000 EGP

    شقة دور تاني 135م واجهة منطقة هـ

    Real Estate Agency logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    135 sqm

    18,148 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,530,000 EGP

    للبيع شقة تشطيب أول سكن منطقة ز بوابة أولى ح اهرام

    Real Estate Agency logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    3

    145 sqm

    17,448 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقة واجهة وسط - تشطيب راقي دور تالت

    Real Estate Agency logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    170 sqm

    15,294 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,650,000 EGP

    للبيع شقة واجهة بسعر مميز - مساحة 170م

    Real Estate Agency logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    170 sqm

    15,588 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,700,000 EGP

    شقة للبيع بسعر مميز 185م - منطقة ك حدائق الاهرام

    Real Estate Agency logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    185 sqm

    14,594 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,750,000 EGP

    للبيع شقة تشطيب شخصي فيو مفتوح - حدائق الاهرام

    Real Estate Agency logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    167 sqm

    16,467 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,800,000 EGP

    شقة واجهة للبيع دور أوّل - منطقة ط - حدائق الاهرام

    Real Estate Agency logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    185 sqm

    15,135 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,800,000 EGP

    شقة فيو الاهرامات تشطيب حديث- شارع رئيسي ح الاهرام

    Real Estate Agency logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    130 sqm

    21,538 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,800,000 EGP

    الترا سوبر لوكس - 165م عمارة اول صف من السور

    Real Estate Agency logo image

    Gate 3 - Menkaure, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    16,969 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,870,000 EGP

    للبيع شقة 165م دور رابع - منطقة ل

    Real Estate Agency logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    17,393 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,900,000 EGP

    الترا سوبر لوكس دور تاني مساحة كبيرة - منطقة أ

    Real Estate Agency logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    175 sqm

    16,571 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,050,000 EGP

    بجوار نادي حدائق الاهرام مباشر -شقة الترا سوبرلوكس

    Real Estate Agency logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    175 sqm

    17,428 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,080,000 EGP

    للبيع شقة 220م تحميل قديم فقط 25% - فيو مفتوح

    Real Estate Agency logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    3

    220 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,170,000 EGP

    شقة الترا سوبر لوكس - منطقة ط حدايق الاهرام

    Real Estate Agency logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    185 sqm

    17,135 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,200,000 EGP

    شقة واجهة 185م دور 3 منطقة ط تاني نمرة من الرئيسي

    Real Estate Agency logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    3

    185 sqm

    17,297 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,150,000 EGP

    أرضي بجنينة امامي منطقة ن بوابة الرابعة ح الاهرام

    Real Estate Agency logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    180 sqm

    17,500 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,300,000 EGP

    شقة تحميل قديم 180م الترا سوبر لوكس

    Real Estate Agency logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    180 sqm

    18,333 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,445,000 EGP

    للبيع شقة 265م واجهة بوابة رابعة دور تالت

    Real Estate Agency logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    3

    265 sqm

    13,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,900,000 EGP

    أرضي بحديقة واجهة بحديقة حرف يو كبيرة - منطقة هـ

    Real Estate Agency logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    270 sqm

    14,444 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    4,400,000 EGP

    شقة وأرضي بجنينة بوابة اولى حدائق الاهرام

    Real Estate Agency logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    3

    230 sqm

    19,130 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,500,000 EGP

    أرضي بجنينة منطقة (ج) بوابة أولى حدائق الاهرام

    Real Estate Agency logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    4

    2

    265 sqm

    16,981 EGP/sqm

  • 7

    Duplex

    5,350,000 EGP

    دوبلكس بوابة رابعة - بمدخل سيارات- الترا سوبر لوكس

    Real Estate Agency logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    3

    350 sqm

    15,285 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقه للبيع منطقه ب البوابه الاولي حدائق الاهرام

    Like view logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    195 sqm

    13,333 EGP/sqm