Properties for sale in 6th Zone, page 3

419 properties
  • 26

    Apartment

    4,700,000 EGP

    فرصه عظيمه للبيع 220 متر خطوات من مكرم عبيد

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    Hosny Ahmed Khalaf, 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    220 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 27

    Apartment

    4,700,000 EGP

    بسعر مغري للبيع 220 متر خطوات من مكرم عبيد

    Hosny Ahmed Khalaf, 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    220 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    4,700,000 EGP

    فرصه بسعر مغري للبيع 220 متر خطوات من مكرم عبيد

    Hosny Ahmed Khalaf, 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    220 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    7,500,000 EGP

    للبيع بالفرش تحفه 220م خطوات لعباس العقاد بسعر مم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Mohamed Hassanein Heikal St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    220 sqm

    34,090 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    5,500,000 EGP

    خطوات من مكرم عبيد وحديقه الطفل 230م حصه في الجراج

    Moez Al Dawla St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    230 sqm

    23,913 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    5,500,000 EGP

    خطوات من حديقه الطفل للبيع 230 متر حصه في الجراج

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    Moez Al Dawla St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    230 sqm

    23,913 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    5,500,000 EGP

    خطوات من حديقه الطفل للبيع 230 متر حصه في الجراج

    Moez Al Dawla St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    230 sqm

    23,913 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    5,500,000 EGP

    شقه للبيع 230 متر حصه في الجراج بجوار حديقه الطفل

    Moez Al Dawla St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    230 sqm

    23,913 EGP/sqm

  • 12

    Hotel Apartment

    3,320,000 EGP

    RTM & Finished Hotel Ap Beside Almaza city Center

    Falcon for Real Estate logo image

    Al Nasr Road, 6th Zone, Nasr City, Cairo

    2

    2

    126 sqm

    26,349 EGP/sqm

  • Land - Studio for sale in Mohamed Hassanein Heikal St. - 6th Zone - Nasr City - Cairo
    1

    Land

    50,000,000 EGP

    ارض 596 م مباتي بالرخصة بمدينة نصر

    sherwoods property logo image

    Mohamed Hassanein Heikal St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    596 sqm

    83,892 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    9,500,000 EGP

    شقة 270م للبيع في المنطقة السادسة مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    270 sqm

    35,185 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,200,000 EGP

    لسرعه البيع شقة بسعر مميز 110 م / قرب حديقة الطفل

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Moez Al Dawla St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    2

    1

    110 sqm

    29,090 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    9,500,000 EGP

    شقة 280 م للبيع مباني 2022م بمدخل فخم وواجهه شيك

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    280 sqm

    33,928 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    6,250,000 EGP

    تطل على حديقه كبيره المربع الذهبي مساحه 250 متر

    Mohammed Al Maqref St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    4

    3

    250 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    6,250,000 EGP

    تطل على حديقه كبيره المربع الذهبي مساحه كبيره 250م

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    Mohammed Al Maqref St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    4

    3

    250 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    6,250,000 EGP

    تطل على حديقه كبيره المربع الذهبي مساحتها 250 متر

    Mohammed Al Maqref St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    4

    3

    250 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    6,250,000 EGP

    تطل على حديقه مساحتها كبيره 250 متر المربع الذهبي

    Mohammed Al Maqref St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    4

    3

    250 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    6,500,000 EGP

    161m Apt | Best View | Hot Deal | Mustafa El Nahas

    Onyx for real estate logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    4

    2

    161 sqm

    40,372 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    6,200,000 EGP

    شقه للبيع في مدينه نصر المنطقه السادسه غير مجروحه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Moez Al Dawla St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    215 sqm

    28,837 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    6,500,000 EGP

    شقه للبيع مساحه كبيره 260 متر خطوات من عباس العقاد

    Mohamed Hassan Badran St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    260 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    6,500,000 EGP

    لهواة المساحات الكبيرة شقه 260 متر خطوات من عباس

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    Mohamed Hassan Badran St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    260 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    7,000,000 EGP

    شقه مميزه للبيع بالفرش والاجهزه مسجلة وغير مجروحه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Moez Al Dawla St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    4

    300 sqm

    23,333 EGP/sqm

  • 21

    Apartment

    6,500,000 EGP

    لعشاق المساحات الكبيرة شقه للبيع 260متر موقع متميز

    Mohamed Hassan Badran St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    260 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    5,500,000 EGP

    شقة للبيع 200 متر نصف تشطيب المنطقة السادسة م نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Abdel Razek Al Sanhouri St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    200 sqm

    27,500 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    6,500,000 EGP

    لهواة المساحات الكبيرة 260 متر من أول عباس العقاد

    Mohamed Hassan Badran St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    260 sqm

    25,000 EGP/sqm