Properties for sale in 6th Zone, page 8

419 properties
  • 9

    Apartment

    6,000,000 EGP

    فرصه للاستثمار بمساحة 150 م للبيع مسجله شهر عقاري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Makram Ebeid St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    2

    2

    150 sqm

    40,000 EGP/sqm

  • 20

    Apartment

    5,800,000 EGP

    المربع الذهبي شقه للبيع 200 متر جاهزه للسكن

    Ibrahim Nawar St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    200 sqm

    29,000 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    5,800,000 EGP

    الترا سوبر لوكس شقه للبيع 200 متر جاهزه للسكن

    Ibrahim Nawar St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    200 sqm

    29,000 EGP/sqm

  • 24

    Apartment

    5,800,000 EGP

    الترا سوبر لوكس للبيع 200 متر المربع الذهبي

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    Ibrahim Nawar St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    200 sqm

    29,000 EGP/sqm

  • 25

    Apartment

    5,800,000 EGP

    للبيع شقه الترا سوبر لوكس جاهزه للسكن 200 متر

    Ibrahim Nawar St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    200 sqm

    29,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    6,000,000 EGP

    شقه للبيع في حسن المامون الرئيسي موقع متميز 320م

    Hassan Ma'moon St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    4

    2

    320 sqm

    18,750 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    6,000,000 EGP

    شقه للبيع موقع متميز حسن المامون الرئيسي 320 متر

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    Hassan Ma'moon St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    4

    2

    320 sqm

    18,750 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    6,000,000 EGP

    شقه للبيع 320 متر حسن المامون الرئيسي موقع متميز

    Hassan Ma'moon St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    4

    2

    320 sqm

    18,750 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    6,000,000 EGP

    شقه للبيع موقع متميز حسن المامون الرئيسي 320 متر

    Hassan Ma'moon St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    4

    2

    320 sqm

    18,750 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    6,000,000 EGP

    شقه للبيع علي موقع مميزمباني2017مصطفي النحاس م نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    4

    3

    235 sqm

    25,531 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    8,750,000 EGP

    للبيع شقه بحري في مصطفي النحاس الرئيسي مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    250 sqm

    35,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,750,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع - شارع مصطفى النحاس الرئيسي

    Better Estate Investment logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    1

    160 sqm

    29,687 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    8,650,000 EGP

    دور كامل مسجل 425م للبيع بعماره ناصية خطوه للنحاس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    6

    3

    320 sqm

    27,031 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    6,000,000 EGP

    شقة للبيع 150م | دور سابع | موقع مميز | سعر تنافسي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Makram Ebeid St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    2

    1

    150 sqm

    40,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    5,800,000 EGP

    A distinctive apartment in a modern tower for sale

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    200 sqm

    29,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    6,000,000 EGP

    175 sqm Apartment for Sale – Registered with the R

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Fareek Awal Ali Amer St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    175 sqm

    34,285 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    5,800,000 EGP

    شقة 230 متر للبيع – مسجلة شهر عقارى - بموقع متميز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Dr Hassan Ibrahim St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    230 sqm

    25,217 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    3,350,000 EGP

    للبيع شقه 135 متر خطوات من مكرم عبيد المربع الذهبي

    Al Sheikh Ahmed Elsawy St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    1

    135 sqm

    24,814 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    3,350,000 EGP

    المربع الذهبي شقه للبيع135 متر خطوات من مكرم عبيد

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    Al Sheikh Ahmed Elsawy St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    1

    135 sqm

    24,814 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    5,200,000 EGP

    للبيع مساحتها 250 متر المربع الذهبي خطوات من مكرم

    Moez Al Dawla St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    4

    3

    250 sqm

    20,800 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    5,200,000 EGP

    فرصه خطوات من حديقه الطفل المربع الذهبي 250 متر

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    Moez Al Dawla St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    4

    3

    250 sqm

    20,800 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    5,200,000 EGP

    شقه للبيع مساحتها 250 متر خطوات من مكرم عبيد

    Moez Al Dawla St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    250 sqm

    20,800 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    3,400,000 EGP

    شقه للبيع مساحتها 135 متر شامل المطبخ و العفش

    Al Sheikh Ahmed Elsawy St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    1

    135 sqm

    25,185 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    3,400,000 EGP

    شقه للبيع 135 متر المربع الذهبي خطوات من مكرم عبيد

    Al Sheikh Ahmed Elsawy St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    1

    135 sqm

    25,185 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    5,200,000 EGP

    لسرعه البيع شقه 25 متر خطوات من حديقه الطفل

    Moez Al Dawla St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    250 sqm

    20,800 EGP/sqm