Apartments for sale in 6th Zone, page 18

452 properties
  • 19

    Apartment

    11,000,000 EGP

    شقه للبيع 270 م بكامل الفرش بالمربع الذهبي

    Real Solutions for real estate logo image

    Mohamed Hassan Al Gamal St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    270 sqm

    40,740 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    8,500,000 EGP

    شقة للبيع ٢٥٠ متر برج حديث متفرع من مكرم عبيد

    Real Solutions for real estate logo image

    Moez Al Dawla St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    250 sqm

    34,000 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    7,000,000 EGP

    apartment for sale in makram ebeid street

    Naeem Developments logo image

    Makram Ebeid St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    230 sqm

    30,434 EGP/sqm

  • 21

    Apartment

    8,500,000 EGP

    شقة كالقصر أول سكن بمدينة نصر 250م المنطقة السادسة

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    Moez Al Dawla St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    250 sqm

    34,000 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    6,250,000 EGP

    Luxurious apartment for sale with amazing finished

    Remax 360 logo image

    Mohamed Korayem St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    220 sqm

    28,409 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    4,500,000 EGP

    من مكرم عبيد شقه سوبر لوكس بالفرش بسعر لايتكرر\\\\

    Art colorr logo image

    Hosny Ahmed Khalaf, 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    190 sqm

    23,684 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    6,500,000 EGP

    مساحه كبيره شقه سوبر لوكس احمد فخري الرئيسي \\\\\\

    Art colorr logo image

    Ahmed Fakhry St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    300 sqm

    21,666 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    5,300,000 EGP

    الترا سوبر لوكس موقع مميز مصطفي النحاس الرئيسي \\\

    Art colorr logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    130 sqm

    40,769 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    6,500,000 EGP

    شقة للبيع 160 م بالمنطقة السادسة شارع اتجاهين

    Real Solutions for real estate logo image

    Makram Ebeid St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    160 sqm

    40,625 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    4,700,000 EGP

    ارقي شوارع المنطقه السادسه شقه سوبر لوكس للبيع \\\

    Art colorr logo image

    Mohamed Abd Al Haleem Abd Allah St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    200 sqm

    23,500 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    5,250,000 EGP

    مبااااني حديثه شقه سوبر لوكس للبيع فيو مفتوح \\\\\

    Art colorr logo image

    Mohamed Korayem St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    221 sqm

    23,755 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    5,250,000 EGP

    عايز شقه مباني حديثه ارقي شوارع م نصر بسعر مميز \\

    Art colorr logo image

    Mohamed Korayem St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    220 sqm

    23,863 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    4,250,000 EGP

    شقه 170 متر للبيع بجوار حديقه الطفل مدينة نصر

    Future Home RealEstate logo image

    Ibrahim Nawar St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    170 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    7,000,000 EGP

    apartment for sale in makram ebeid street

    Naeem Developments logo image

    Makram Ebeid St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    230 sqm

    30,434 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    3,500,000 EGP

    بسعر مخفض لسرعه البيع شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\

    Art colorr logo image

    Abdallah Ibn Al Taher St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    2

    1

    120 sqm

    29,166 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    8,200,000 EGP

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع – المربع الذهبي، مدينة

    Better Estate Investment logo image

    Mohamed Kamel Al Harouny St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    185 sqm

    44,324 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,800,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع في شارع مصطفى النحاس – مدينة ن

    Better Estate Investment logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    170 sqm

    28,235 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    5,000,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع في الحي الثامن – مدينة نصر

    Better Estate Investment logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    200 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    7,000,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع في شارع مصطفى النحاس – مدينة ن

    Better Estate Investment logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    4

    2

    240 sqm

    29,166 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    7,000,000 EGP

    apartment for sale in makram ebeid street

    Naeem Developments logo image

    Makram Ebeid St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    230 sqm

    30,434 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,200,000 EGP

    مسجله شهر عقاري ارقي مناطق المنطقه السادسه \\\\\\\

    Art colorr logo image

    Mohamed Korayem St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    180 sqm

    23,333 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    6,500,000 EGP

    بأرقى وأميز مواقع مدينة نصر - بالمربع الذهبي

    شركة الخير للتجارة و التنمية العمرانية logo image

    Dr Hassan Ibrahim St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    218 sqm

    29,816 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    7,500,000 EGP

    للبيع ف.م.نصر المنطقة لسادسة شارع اتجاهين فيوحديقة

    Kayan RE logo image

    6th Zone, Nasr City, Cairo

    4

    3

    280 sqm

    26,785 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقة للبيع فى مكرم عبيد 180 متر 3 نوم 2 حمام

    Smart Move For Real Estate logo image

    Makram Ebeid St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    180 sqm

    19,444 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    4,250,000 EGP

    شقة واجهه أمامية خلف سيتي سنتر مكرم عبيد

    Hafez Ramadan St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    138 sqm

    30,797 EGP/sqm