Apartments for sale in Zahraa El Maadi, page 55

1,455 properties
  • 13

    Apartment

    5,650,000 EGP

    Apartment for sale in Ashgar Darna

    Q VISION logo image

    Ashgar Darna, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    180 sqm

    31,388 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,630,000 EGP

    شقة للبيع فى زهراء المعادى بجوار نادى وادى دجلة

    إبداع logo image

    Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    2

    138 sqm

    26,304 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,900,000 EGP

    شقتك في مبنى كومبلكس متكامل الخدمات قدام كارفور

    MRG Real Estate logo image

    Degla View, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    195 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,000,000 EGP

    امتلك شقتك في اميز لوكيشن علي كورنيش المقطم الجديد

    إبداع logo image

    Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    studio

    1

    68 sqm

    29,411 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    6,900,000 EGP

    امتلك شقتك في قلب زهراء المعادي علي اطول فتره سداد

    إبداع logo image

    Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    4

    3

    200 sqm

    34,500 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    3,366,000 EGP

    apartment for sale in the best location in Zahraa

    Q VISION logo image

    Eighth Sector, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    2

    1

    102 sqm

    33,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,250,000 EGP

    على دائري المعادي بكمبوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    2

    2

    107 sqm

    21,028 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    1,705,200 EGP

    شقة للبيع في كمبوندكريستال بلازا علي دائري المعادي

    One Real Estate logo image

    Crystal Plaza, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    4

    3

    245 sqm

    6,960 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    4,500,000 EGP

    - 175m² apartment in Bavaria Town Compound

    MRG Real Estate logo image

    Bavaria Town, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    2

    175 sqm

    25,714 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    3,900,000 EGP

    Distinctive apartment with swimming pool view

    MRG Real Estate logo image

    Degla View, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    195 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    3,900,000 EGP

    Distinctive apartment with swimming pool view

    MRG Real Estate logo image

    Degla View, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    195 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    6,545,000 EGP

    امتلك شقتك في قلب زهراء المعادي وباطول فتره سداد

    إبداع logo image

    Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    187 sqm

    35,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    5,500,000 EGP

    شقة ريسيل كمبوند ريحانة افينو سعر مميو فيو مميز

    MRG Real Estate logo image

    Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    181 sqm

    30,386 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    6,475,000 EGP

    امتلك شقتك في قلب زهراء المعادي باطول فتره سداد

    إبداع logo image

    Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    2

    185 sqm

    35,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    6,720,000 EGP

    امتلك شقتك في قلب زهراء المعادي باطول فتره سداد

    إبداع logo image

    Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    4

    3

    192 sqm

    35,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    7,000,000 EGP

    امتلك شقتك في قلب زهراء المعادي وباطول فتره سداد

    إبداع logo image

    Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    206 sqm

    33,980 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقة للبيع بموقع مميز جدا بالتقسيط

    إبداع logo image

    El Mearag City, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    2

    140 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,900,000 EGP

    Distinctive apartment with swimming pool view

    MRG Real Estate logo image

    Degla View, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    195 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقة للبيع فى المقطم باقل مقدم ب لوكيشن مميز جدا

    إبداع logo image

    Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    1

    1

    67 sqm

    37,313 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,985,000 EGP

    امتلك شقتك في قلب زهراء المعادي باطول فتره سداد

    إبداع logo image

    Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    1

    1

    62 sqm

    32,016 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,255,351 EGP

    شقة 181 متر في ريحانه افينيو بمقدم 10% و استلام

    One Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    2

    181 sqm

    12,460 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,265,000 EGP

    امتلك شقتك في قلب زهراء المعادي علي اطول فتره سداد

    إبداع logo image

    Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    2

    133 sqm

    24,548 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    6,475,000 EGP

    امتلك شقتك في اميز لوكيشن في زهراء المعادي

    إبداع logo image

    Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    185 sqm

    35,000 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    3,600,000 EGP

    - 175m² apartment in Bavaria Town Compound

    MRG Real Estate logo image

    Bavaria Town, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    2

    175 sqm

    20,571 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    3,240,000 EGP

    متلك شقتك في ارقي مكان في زهراء المعادي وبافضل فيو

    إبداع logo image

    Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    2

    120 sqm

    27,000 EGP/sqm