Apartments for sale in Al Daqahlya

188 properties
  • 4

    Apartment

    3,300,000 EGP

    Super deluxe apartment for sale in Al-Gamal Street

    Al Gala'a Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    140 sqm

    23,571 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    2,600,000 EGP

    Apartment under construction for sale - Abu ElLeil

    Al Jaish Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    145 sqm

    17,931 EGP/sqm

  • Apartment - 3 Bedrooms - 2 Bathrooms for sale in Ahmed Maher St. - Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Apartment

    6,860,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بالنصف الاول من احمد ما

    Ahmed Maher St., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    245 sqm

    28,000 EGP/sqm

  • Apartment - 4 Bedrooms - 2 Bathrooms for sale in Kanat Al Sweis st. - Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Apartment

    6,000,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بقناة السةيس الرئيسي بالمنصورة

    Kanat Al Sweis st., Al Mansoura, Al Daqahlya

    4

    2

    220 sqm

    27,272 EGP/sqm

  • Apartment - 4 Bedrooms - 2 Bathrooms for sale in Al Kholafaa El Rashedeen ( Al Teraa ) St. - Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Apartment

    4,500,000 EGP

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع بشارع الترعة الرئيسي بال

    Al Kholafaa El Rashedeen ( Al Teraa ) St., Al Mansoura, Al Daqahlya

    4

    2

    200 sqm

    22,500 EGP/sqm

  • The Pearl

    Launch price:

    3,209,452 EGP

    Payment Plan: 10
    Developed by
    Safwa Urban Development
    Al Daqahlya,New Mansoura,The Pearl New Mansoura

    1 - 3 Beds

  • Apartment - 3 Bedrooms - 1 Bathroom for sale in El Zaafaran District - Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بتقسيم الزعفران بالمنصورة

    El Zaafaran District, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    125 sqm

    24,000 EGP/sqm

  • Apartment - 3 Bedrooms - 1 Bathroom for sale in Taqseem Samya Al Gamal - Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Apartment

    3,300,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع في شارع الجمال بالمنصورة

    Taqseem Samya Al Gamal, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    140 sqm

    23,571 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    6,200,000 EGP

    لاول مره بمدينه المنصورة الجديدة شقتك جاهزة فعليا

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    New Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    145 sqm

    42,758 EGP/sqm

  • Apartment - 3 Bedrooms - 2 Bathrooms for sale in Kanat Al Sweis st. - Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Apartment

    6,000,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بقناة السويس الرئيسي بالمنصورة

    Kanat Al Sweis st., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    200 sqm

    30,000 EGP/sqm

  • Apartment - 4 Bedrooms - 2 Bathrooms for sale in Talkha - Al Daqahlya
    1

    Apartment

    5,352,000 EGP

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع بشارع البحر الاعظم بطلخا

    Talkha, Al Daqahlya

    4

    2

    223 sqm

    24,000 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    5,060,000 EGP

    شقة دوبلكس على الأحمر للبيع في علي الجمل بالمنصورة

    Taqseem Samya Al Gamal, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    220 sqm

    23,000 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    2,530,000 EGP

    Apartment for sale in Ali El Gamal st, Mansoura

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    110 sqm

    23,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    6,200,000 EGP

    شقتك جاهزة قدام عينيك تقدرتعيينها في كمبوند عالبحر

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    New Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    165 sqm

    37,575 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,445,000 EGP

    شقة ١٧٥ م كمبوند عوض الله الجديد تقسيط ٤ سنين

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    175 sqm

    25,400 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    6,200,000 EGP

    الان بالمنصورة الجديدة في كمبوند متكامل الخدمات

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    New Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    130 sqm

    47,692 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    4,600,000 EGP

    شقة سكنية فى كمبوند اول مطل بحر بالمنصورة الجديدة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    The Pearl New Mansoura, New Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    114 sqm

    40,350 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    6,000,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بقناة السويس الرئيسي بالمنصورة

    Kanat Al Sweis st., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    200 sqm

    30,000 EGP/sqm

  • 27

    Apartment

    6,000,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بقناة السةيس الرئيسي بالمنصورة

    Kanat Al Sweis st., Al Mansoura, Al Daqahlya

    4

    2

    220 sqm

    27,272 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    6,860,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر

    Ahmed Maher St., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    245 sqm

    28,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,100,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر للبيع على الطريق السريع

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    140 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    4,500,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بتقسيم الاديب بالمنصورة

    Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    187 sqm

    24,064 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    5,400,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بسامية الجمل الرئيسي بالمنصورة

    Taqseem Samya Al Gamal, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    180 sqm

    30,000 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    6,355,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بشارع قناة السويس الرئيسي

    Kanat Al Sweis st., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    118 sqm

    53,855 EGP/sqm

  • 26

    Apartment

    4,100,000 EGP

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بعبد السلام عارف

    Abdel Salam Aref Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    205 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع بتقسيم احمد ماهر بالمنصورة

    Ahmed Maher St., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    140 sqm

    25,000 EGP/sqm