عقارات 7 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 5

160 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صافي فيو دايركت علي البحر تشطيب وفرش كامل مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثالث من البحر حمام سباحة خاص مفروشة بالكام

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ڤيلا الؤلؤه مارينا 2

    Remax Style logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة كلاسيك(داماك)اكبر نموذج تشطيب premium

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٢٣٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون كلاسيك بحمام سباحه خاص في هايد بارك

    La Costa For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • صواري

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 100
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    الاسكندرية,كمبوندات الاسكندرية,صوارى

    استوديو, 4 - 7 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أليجريا بمساحة ٦٥٠ مترًا مربع

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أليجريا بمساحة ٦٥٠ مترًا مربع

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك قصر للبيع فى مدينتى 1030 م مفروش بحمام سباحة

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    7

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خاصة مستقلة 1250م في فايد على البحر

    sherwoods property logo image

    فايد, الإسماعيلية

    7

    5

    ١٬٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسيشيل مفروشة بالكامل وبسين خاص

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٠٧ متر مربع

    ٦٩٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • أدفيدا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Adva Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,مجمع دي في دي نيوسايد

    4 - 7 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع في سيشل مباشرة على البحر

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    5

    ٤٤٥ متر مربع

    ٨٩٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف اول بحر للبيع بالفرش ف سهل حشيش

    New Avenue Real Estate logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    7

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع في ارقى كمبوند في 6 اكتوبر جاردينيا بارك

    Hussien Farahat logo image

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمباوند قطامية ديونز

    Broker Egypt logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٩٨٧ متر مربع

    ٩٨٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الحي التاني 600م - فرش تكيفات ومطبخ

    Waystar Investment logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز جولف فيوز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,جولف فيوز

    3 - 7+ غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة ومجهزة بتكيف في PK1

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة جداً للبيع في هايد بارك

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٦٣٧ متر مربع

    ١٠٩٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاتين مفتوحين على بعد قريبا جدا من البحر و بحرى

    Badr Homes logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    7

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ٨٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع-قرية هايدي الكيلو57 - بحر مباشر

    Remax Top Agents logo image

    هايدي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    7

    5

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى القطاميه هايتس للبيع بسعر مميز متشطب

    Picky Properties logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٨٥٠ متر مربع

    ٢٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • أزار ايلاند

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,آزار آيلند

    3 - 7 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع في بالم هيلز قطامية 2 -موقع مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥١٢ متر مربع

    ١٠٧٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سيجنتشر للبيع في ستيت فاخرة جداً

    Conquer Properties logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل مساحة كبيرة بها حمام سباحة خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    تراث فيلاز, الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    7

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز PK2 متشطبه بالكامل

    Broker Egypt logo image

7

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فخم و تشطيب فخم جدا قطامية ديونز علي الجولف

7

    7+

    ١٬٩٩٠ متر مربع

    ٢٠١٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • لي روا كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ليس رويز

    4 - 7 غرفة