عقارات 6 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 12

321 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٧٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع_بمدينتي | فيلا فورسيزونز تشطيب فندقي فاخر

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    6

    4

    ٤٢٤ متر مربع

    ١٧٤٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone للبيع مارينا 5

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب جديد اول سكن بالم هيلز قطامية

    Close Well Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا (( اول صف بحر ))-مفروشه بالكامل-تلال-الساحل

    Realpals Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس 353م بحري مع مسبح في هايسندا باي

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٥٣ متر مربع

    ٧٢٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • الماظة باي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20/80
    المطور العقاري
    Travco Properties
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,الماظه باي

    استوديو, 1 - 6 غرفة

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة ٢٧٥ مترًا مربعًا للبيع في امتداد سيدي

    Remax Style logo image

    سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع موقع مميز وناصيه 320 متر مسجله للسكن و اداري

    Oscar logo image

    قصر النيل, وسط البلد - وسط القاهرة, القاهرة

    6

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كومبوند رويال ميدوس مباني 350م

    Element logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع كومبوند رويال ميدوس امام اليجريا

    Element logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كومبوند رويال ميدوس للبيع متشطب بالكامل

    Element logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • كمبوند جبيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    IWAN Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,جبيل

    4 - 6 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (رمسيس) 500 م

    RE/MAX Avalon logo image

    رمسيس, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    6

    2

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا الترا سوبر لوكس للبيع في كمبوند الجزيرة

    Elshams Real Estate logo image

    الجزيرة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٦٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بقرية مارينا وادى دجلة6نوم4حمام بحرى مفروش .

    Smart Move For Real Estate logo image

    مارينا وادي دجلة, العين السخنة, السويس

    6

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مارينا 5 الساحل الشمالي

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مارينا 7 الساحل الشمالي

    Marina Season logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • أدفيدا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Adva Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,مجمع دي في دي نيوسايد

    4 - 7 غرفة

  • 20

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مارينا 1 الساحل الشمالي

    Marina Season logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مارينا 1 - تشطيب مودرن

    Marina Season logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬١٢٨٬٦٨٠ جنيه

    فيلا عائلية عصرية في قلب مبارك 6

    Second Home Real Estate logo image

    منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٦٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 353م بحري مع مسبح في هايسندا باي

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٥٣ متر مربع

    ٧٢٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا منفصلة مفروشة ٤٠١م كمبوند جراند هايتس

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٤٠١ متر مربع

    ٨٢٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • مسايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٨١٬٠٧٥ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Egygab
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,مسايا

    1 - 6 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاني صف من البحيره الرمليه مارينا 7 الساحل

    Marina Season logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره اول صف بحر وبحيره مارينا 5

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    قصر

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر اول بحر لسان الوزراء مارينا 5 الساحل الشمالي

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه للبيع في بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Blocks logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا اول صف بحر بمارينا 7 تشطيب مميز

    Dream Home Real estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • فاها نيو زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Karma Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,VAHA من شركة الكرمة للتطوير العقاري

    3 - 6 غرفة