بيوت و فلل للبيع في سوما باى, صفحة 4

493 عقارات أخرى
  • 18

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع باطلالة ع البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٩٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 نوم بحديقة خاصه متشطب تقسيط 5سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٩٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقرب استلام - فيلا متشطبة صف أول بمقدم 5% فقط !!

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٠٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول مباشر أستلم فيلا متشطبة بالتقسيط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٦٣٩ متر مربع

    ١٣٤٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا متشطبة صف أول مباشر بالتقسيط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٦٣٩ متر مربع

    ١٢٥٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقرب استلام - فيلا متشطبة صف أول بمقدم 5% فقط !!

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 2 نوم بجاردن 112م متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلاق جديد – فيلا مستقلة على البحر، تسليم خلال سنة

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلاق جديد – فيلا مستقلة على البحر، تسليم خلال سنة

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلاق جديد – فيلا مستقلة على البحر، تسليم خلال سنة

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-4غرف

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلاله على اللاجون _ اول قسط بعد سنه

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا على بعُد خطوات من البحر بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك الان متشطبة في سوما بجاردن 300 متر وبمقدم5%

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إطلالة البحر متشطبة بمقدم 0% وقسط حتى 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر فيلا فاخر علي 8 سنين باطلاله بحر !!!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مطل علي البحر مع اطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز فيلتك خوات من البحر بمقدم 5%متشطبة فى سوماباى

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى سوماباى خطوات للبحر بأقل سعر بمقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر والجولف بأقل سعر فى سوماباى

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا متشطب علي البحر متشطب بخصم 20%

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ١١٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٠٠١٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة امتلك فيلا صف اول بمقدم 5% فقط- سوما

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأطلالة بحر 3 غرف أقرب أستلام وبمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأطلالة بحر 3 غرف أقرب أستلام وبمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة صف اول على البحر مع استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع