بيوت و فلل للبيع في سوما باى, صفحة 3

493 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا بموقع مميز قريب للبحر و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باطلالة مميزة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سوما باي استلام فوري فيو البحر .

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سوما باي استلام فوري فيو البحر .

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باطلالة مزدوجة وحديقة واسعة وفترة سداد طويلة

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر فيلا علي البحر باقل سعر واطول فتره سداد.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3 غرف باطلالة مزدوجة على البحر والجولف

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا صف اول على البحر فى سوما باى وتقسيط 8س

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٩٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 نوم تشطيب كامل تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 2 نوم بجاردن 112م متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١١١٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم تاون هاوس 3 غرف بإطلالة بحر وتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أول صف 5 غرف إطلالة مفتوحة وتقسيط على 8 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٩٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٣٩٩٬٩٩٩ جنيه

    امتلك فيلا للبيع خطوات من البحر فى سوماباى 5%مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع خطوات من البحر فى سوماباى 5%مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٩٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٦٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع خطوات من البحر فى سوماباى 5%مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دايركت على البحر فى افضل مشاريع البحر الاحمر!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة غرفتين اطلالة على البحر في ميسكا سومابا

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ٣٥٨ متر مربع

    ٦٤٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا فاخرة و إطلالة بحرية، بالتقسيط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١٧٧٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأطلالة بحر 4 غرف أقرب أستلام وبمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأطلالة بحر 4 غرف أقرب أستلام وبمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في باي ويست - إطلالة لاجون ولاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٤٠٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده فيلا سي فيو بدون اقساط لمده 9 شهور !!

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم امتلك فيلا متشطبة للبيع باطلالة علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع