بيوت و فلل للبيع في وادى جبال

34 عقارات أخرى
  • 24

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف + ناني صف اول على البحر استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود : فيلا 4 غرف نوم بخصم 20% على 8 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مباشرة على البحر بتصميم فريد مع خصم 20٪

    Apart Real estate logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٦١٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك متشطبه سي فيو علي 8 سنين اقساط 20% خصم

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣١٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز مطل على البحر و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • وادي جبال

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٢٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,وادى جبال

    2 - 3 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٣١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز مطل على البحر و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٦٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٧٦٬٤٠٠ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون جنيه، سعر الكاش ٤٩ مليون

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٨٢٩ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري صف أول على البحر، استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٧٦٬٤٠٠ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون جنيه، سعر الكاش ٤٩ مليون

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٨٢٩ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحر - استلام قريب - تقسيط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا فاخرة و إطلالة بحرية، بالتقسيط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١٧٧٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطله على البحر و بأقساط 8 سنوات في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع _ برايم فيو _ اقساط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع بموقع مميز سي فيو في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر فيلا فاخر علي 7 سنين باطلاله بحر !!!

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع بموقع مميز سي فيو في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع _ برايم فيو _ اقساط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطله على البحر و بأقساط 8 سنوات في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٧٦٬٤٠٠ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون جنيه، سعر الكاش ٤٩ مليون

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٨٢٩ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول على البحر والجولف بأقل سعر في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع مطله على الشاطئ مباشرة بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا للبيع بالقرب من الشاطئ بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع صف اول على البحر و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على اللاجون بإطلالة بحر وجولف، في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مطلة على اللاجون |في سوما باي| 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٥٠٨ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

2