شاليهات للبيع في مكادي هايتس, صفحة 7

338 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب مطله ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٩٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع علي البحر متشطب علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه في نيو جونه بعرض 0% مقدم واقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر للبيع متشطب في نيو جونه

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة ريسيل 58متر للبيع في مشروع مكادي هايتس

    Evergreen Properties logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٠٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس دابل فيوشاليه متشطب بمكادي واقساط ل8س

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١١١٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع برايم شاليه متشطب بمكادي هايتس بمقدم 10%فقط.

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع برايم شاليه متشطب بمكادي هايتس واقساط ل8سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع باطلاله كامله علي البحر متشطب بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% | بنتهاوس متشطب بالكامل بفيو علي البحر

    Realm Properties logo image

3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع برايم شاليه متشطب بمكادي هايتس علي 8س اقساط.

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع برايم شاليه متشطب بمكادي هايتس بدون مقدم .

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ديركت لاجون بمقدم 5% تشطيب كامل في سوما باي

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية اطلالة مميزة في مكادي استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية في مكادي هايتس مباشر على اللاجون .

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٩٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية اطلالة على البحر في مكادي استلام فوري.

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٩٣٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استلام فوري مكادي تطل على بحر و لاجون .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٨١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٦٥٬٧٠٠ جنيه

    رووف شاليه ريسيل فى مكادي استلام شهور قسط على 4 س

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٥٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع باطلاله كامله علي البحر متشطب بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٠٧٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بانوراميك فيو شاليه استلام فوري بمكادي هايتس ع اق

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيو استلام فوري شاليه متشطب ريسيل مكادي هايتس

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 105م+جاردن55م مكادى اقل سعر متشطب بالتكيفات

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دايركت على اللاجون شاليه بجاردن في لوكيشن مميز

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 99م+41م جاردن ريسيل متشطب+المطبخ على اللاجون

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٦٤٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب10% امتلك شالية80م متشطب فيو مميز بالقرب من البحر

    Promax Property Investors logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع