شاليهات للبيع في مكادي هايتس, صفحة 9

338 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم700.00 بالقرب من مطار الغردقه بمكادي قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مطل علي البحر بدون مقدم لفتره محدودة.

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مطل علي البحر بدون مقدم لفتره محدودة.

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بمقدم 400الف فيو بحر تشطيب كامل علي8سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي اللاجون البحر الاحمر باقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي البحر في البحر الاحمر باقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٨١ متر مربع

    ١٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة الحق امتلك آخر شاليه بإطلالة بحر على8سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة الحق امتلك شاليه بإطلالة بحر على 8 سنين!!

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب مطله ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل 64م متشطب بالمطبخ جاهز للسكن باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام فوري فيو على البحر بالكامل .

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٩٣٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٤٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف استلام فوري باقل سعر في البحر الاحمر .

    Apart Real estate logo image

3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٠٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري فيو مميز على البحر للبيع .

    Apart Real estate logo image

1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٩٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة بحرية | دفعة أولى 0% | جاهز للسكن

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل بالقسط في مكادي الغردقة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩١ متر مربع

    ١٦٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع 91م بجاردن بالقسط وبدون فوائد بالغردقة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩١ متر مربع

    ١٦٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع (تشطيب كامل) من شركة اوراسكوم الغردقة

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالمطبخ فيو بحر - بمقدم 5% في مكادي

    Remax The Address logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم شاليه للبيع متشطب بمكادي هايتس بدون مقدم .

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل121م+112م جاردن داريكت ع البول RTM

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٨٦٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو علي لاجون في مكادي تقسيط حتي 8 سنين

    Evergreen Properties logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١١٥٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر : شاليه غرفتين مطل علي البحر في الجونه !!

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفتين جاهز على البحر، الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية على البحر فى الجونة الجديدة بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية فى موقع مميز على البحر دايركت بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١١٤٬٤٥٤ جنيه/متر مربع