شاليهات للبيع في مكادي هايتس, صفحة 4

338 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي البحر متشطب بالكامل بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو البحر في مكادي هايتس | بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه إطلالة بانورامية على البحر مكادي | بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة غرفتين متشطب ادفع903ألف اوكاش6.6م

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه فيو لاجون بتقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٤٣٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك بنتهاوس فيو لاجون بتقسيط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ١٥٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٣٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك دوبليكس 3 غرف دبل فيو اقساط على 8س

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٤٣٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة الحق امتلك آخر شاليه بإطلالة بحر على8سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة الحق امتلك شاليه بإطلالة بحر على 8 سنين!!

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شاليه متشطب مطل علي البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع مطل ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٤٦٠٬٦٨٠ جنيه

    شاليه بجاردن ريسيل 84م فيو على البحر استلام 2027

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب علي البحر بعرض 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١١٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع علي البحر متشطب باقساط حتي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٣٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٣٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه علي البحر متشطب بعرض 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٢٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية 58م متشطب فوري في مكادي لوكيشن مميز

    Evergreen Properties logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٠٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٤٦٠٬٦٨٠ جنيه

    شاليه ريسيل+جاردن متشطب بالمطبخ باقل سعرف الماركت

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٤٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف ريسيل 105م فيو على البحر استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٠٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 107م للبيع في مكادي هايتس – البحر الأحمر

    Evergreen Properties logo image

3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول على البحرل بتشطيب vip للبيع فى مكادى

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٨١ متر مربع

    ١٣٩٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه اطلالة بانورامية علي البحر مع مقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه اطلالة بانورامية علي البحر مع مقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٦٤٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري مع اوراسكوم شالية متشطب بالتقسيط

    Realm Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٠٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بفيو بحر ب اقل سعر بالتقسيط

    Realm Properties logo image

2

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٦٥ جنيه/متر مربع