شقق استوديو للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 75

2,229 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 63م مناسب للسكن أو الاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ماجرا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ذكي 62 م² في قلب منطقة عربيا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٣٥٬٥٢٠ جنيه

    استوديو عصري بمساحة 62 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو للبيع – 1st Avenue South Side، الممشى

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الجنوبية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 67م بتصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٤٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 58 م امام المطار مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٣٥٬٥٢٠ جنيه

    استوديو بإطلالة شارع بمساحة 62 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio sea view apartment at Stone Heights

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    استثمر في قلب سهل حشيش – Red Hills

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 67م فرصة استثمارية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٣٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع مساحته 38 متر مربع في الممشى السياحي

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٩٢٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 69م تصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 63م مناسب للسكن أو الاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بتصميم عصري مفتوح وعملي

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    إنترنت سريع وحراسة 24/7 41 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 67م الدور الرابع اختيار ذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٨٨٬٠٢٠ جنيه

    استغلال مثالي للمساحة 33 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٥٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 66م بإطلالة جبلية مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٣٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 38م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 67م موقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٣٥٬٥٢٠ جنيه

    استوديو بالدور الأول بمساحة 62 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 57م بعائد إيجاري قوي في IBIZA BAY

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٢٧٦ جنيه

    تصميم ذكي لحياة مريحة 55 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٢٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬١٥٧٬٨٣٤ جنيه

    Studio apartment with private beach Scandic Resort

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٢٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 63م فرصة استثمارية ذكية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع