شقق استوديو للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 41

2,229 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠١٢٬٦٦٢ جنيه

    قريب من الجونة وحدة 52 م في عرابيا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٦٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٩١٬٧٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بإطلالة البحر مساحة 52 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٥٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٧٣٬٨٣٧ جنيه

    إطلالة رائعة على البحر مساحة 53 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩٥٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٦١٬٢٩٦ جنيه

    تصميم ذكي لوحدة 80 بإطلالة البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٣١٬٣٢٧ جنيه

    دقائق من المطار بمساحة 53 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩٤٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٣١٬٣٢٧ جنيه

    قرارك الصح لوحدة 53 م في سكانديك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩٤٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    عيش في أكثر المناطق حيوية 57 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 48م للبيع بمشروع على البحر بالممشي السياحي

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٨٢٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٨٨٬٤٥٠ جنيه

    ستوديو 45م بالممشي بمقدم 30% فقط واستلام 2027

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٩٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو عصري للبيع في الممشي السياحي امام المطار

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠١٢٬٦٦٢ جنيه

    استوديو 52م² جاهز بإطلالة جانبية للبحر ومقدم 30%

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٦٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٥٥٬٩٠٣ جنيه

    استوديو 49 متر يطل على حمام السباحة فى الهضبة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    وحدة: – Ground Floor – Studiov مع خصم 20%

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٠٩٦٬٨٦٥ جنيه

    استوديو بشاطئ خاص في فيراندا, سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٥٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 32 تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاكوزي خاص- اوروا بالاس, مجاويش

    Hurghadians Property logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    Studio apartment for sale Red Hills Sahl Hasheesh

    Hurghadians Property logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيه

    Studio apartment for sale at Veranda Sahl Hasheesh

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٥٧٬٢٢٠ جنيه

    Studio apartment for sale at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    62م شاليه في لامورا تجربة سكن مختلفة تماماً

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    قريب من البحر على اطلالة مساحات خضرا مساحة 57 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    عيش كل يوم على اطلالة حمام سباحة مساحة 57 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    راحتك تبدأ من 57 م² داخل ريد هيلز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    بإطلالة مفتوحة على اطلالة حمام سباحة مساحة 57 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    استرخِ في هدوء على اطلالة حمام سباحة مساحة 56 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٨٬٧١٤ جنيه/متر مربع