شقق استوديو للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 4

2,224 عقارات أخرى
  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز بإطلالة لاندسكيب في فيراندا

    HPK logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬١٥٤٬٢٤٠ جنيه

    استوديو أتلانتس ريزورت | استثمار وخدمات متكاملة

    Rook Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٤٢٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو باقل سعر في الغردقه |دقايق من البحر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في إنتر الغردقة | تشطيب كامل

    HPK logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 57 متر جاردن فيو الغردقة

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١٣٨٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٥٦٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بالممشي السياحي بمقدم 30% فقط واستلام 2026

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٨٧٩٬٢٠٠ جنيه

    Studio apartment pool view Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩١٨٬٨٧٥ جنيه

    استوديو 47 متر على البحر الغردقة

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٠٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٢٬٨٦١ جنيه

    استوديو بفيو على البحر وحمام السباحة في مشروع Clan

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٧٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤١٦٬٤٩٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Oro Beach Resort

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٨٤٬١٣٩ جنيه

    استوديو 52 متر partial sea view فى Scandic Resort

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٧٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في بورت غالب مرسى علم

    متصدر

    Ägypten Immobilien logo image

    برنيس, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    لا يوجد

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥١٬٤٤٠ جنيه

    استوديو 56 متر بشاطئ خاص

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا 54 متر تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجونز وشاطئ خاص امتلك وحدتك في أرقى منتجع بالممشي

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٤٩٬٤١٠ جنيه

    استوديو في ألدو هايتس – خطوات من الممشى السياحي

    متصدر

    Rook Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٤٧٬٣٢٠ جنيه

    استوديو 34 متر على حمام السباحة ف الممشى السياحى

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٩٥٬٢٢٥ جنيه

    Studio apartment pool view at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بريفا ريزورت الغردقة | شاطئ خاص

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٦٠٩ جنيه

    استوديو استلام فوري في سكانيدك علي بحر تقسيط 3سنين

    Rook Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٧٧٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة بسين داخل منتجع بالغردقة

    El-Bedihy & Co logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مطل على البسين للاستثمار بالغردقة

    El-Bedihy & Co logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٣٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٤٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مطل على البسين بموقع مميز بالغردقة

    El-Bedihy & Co logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو في الغردقه مقدم 25% و اقساط 3 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو على البحر سهل حشيش الغردقة

    Knight properties logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع