عقارات 3 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 4

2,491 عقارات أخرى
  • 25

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! ​​شاليه مكتمل التشطيب بالتقسيط حتى 5 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك المطلة على البحر بالتقسيط لمدة 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بإطلالة بحرية وبالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بإطلالة بحرية وبالتقسيط 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    دوبلكس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك المطلة على البحر بالتقسيط لمدة 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أنشنت هيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,التل القديم

    3 - 5 غرفة

  • 16

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بإطلالة بحرية وبالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بإطلالة بحرية وبالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٥٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شالية صف اول علي بحر بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠٠٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على فيو البحر واللاجون متشطبة 0%مقدم-اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك فيلا صف اول علي بحر بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • كالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Capital Link Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,كالا

    1 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سوما باي استلام فوري فيو البحر .

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سوما باي استلام فوري فيو البحر .

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع لاجون فيو مفتوح - تشطيب كامل ـ

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع-موقع متميز-0% مقدم ..

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه مطلة ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نوتيلوس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    3 - 5 غرفة

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع حديقه كبيره متشطبه تطل علي البحر |مكادي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٨٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بدون مقدم فى الجونة الجديدة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١١٣ متر مربع

    ١٢٨٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    !!لا تفوت فرصة امتلاك اقل سعر شالية من اوراسكوم !!

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس للبيع فى الجونة الجديدة 0% مقدم !!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • نورث باي - الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,نورث باي

    3 - 6 غرفة

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بدون مقدم فى الجونة الجديدة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باطلالة مزدوجة وحديقة واسعة وفترة سداد طويلة

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه باقل سعر وافضل لوكيشن في سوما باي.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر توين 3غرف علي البحر واللاجون باقل سعر.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٤١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان تاون 3 غرف علي البحر واللاجون باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • سيان

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,سيان

    3 - 4 غرفة