عقارات 3 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 3

2,511 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا بموقع مميز قريب للبحر و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه على بعُد خطوات من البحر قسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلاله على مزدوجه _ اول قسط بعد سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • أزورا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,ازورا ريزورت

    2 - 3 غرفة

  • 24

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٥١٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلاله على البحر _ اول قسط بعد سنه

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلاله على مزدوجه و اول قسط بعد سنه

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا بموقع مميز قريب للبحر و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • الداو هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٦٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al DAU Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,طريق يوسف عفيفي,الداو هايتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود ! شقة للبيع بإطلالة بحرية بمقدم 15% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبه بالكامل باطلالة على البحر في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف نوم للبيع صف أول على البحر في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف نوم للبيع صف أول على البحر في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باطلالة مميزة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • وادي سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,وادي سوما

    2 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٥٬٩١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 136م 3 غرف فرصة نادرة استثمار قوي جدًا

    Concrete Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة مباشرة على لاجون البحر بعرض خاص بالجونة

    Apart Real estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر توين فيلا مباشرة على لاجون البحر في الجونة

    Apart Real estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٦٢٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا فاخرة في الجونة

    Beltone logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بأطلالة البحر مباشر علي اللاجون في مراسي

    Apart Real estate logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • كوڤز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,سوما كوڤز

    2 - 3 غرفة

  • 15

    تاون هاوس

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأطلالة البحر مباشر علي المارينا

    Apart Real estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٧٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف فيو بحر كامل للبيع تقسيط 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٤٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف فيو بحر كامل للبيع تقسيط 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٤٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف فيو بحر كامل للبيع تقسيط 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٤٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف فيو بحر كامل للبيع تقسيط 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٤٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • توبان الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,جزر توبان

    1 - 4 غرفة