عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مكادي, صفحة 15

377 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فيو لاجون باقل سعر و بقسط على8سنين

    Apart Real estate logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحديقة خاصة للبيع في Makadi Heights

    Vira Real Estate logo image

3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع فيو على البحر بقسط على 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي مع فندق چاز في خليج مكادي مع ترافكو

    GCR Developments logo image

    جاز مكادينا, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – توين فيلا لقطة مكادي هايتس (مرحلة ريا )

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة علي حمام السباحة بالاجهزة الكهربائية

    Relax Red Sea logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في مكادي هايتس – أوراسكوم

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتكييفات على لاجون استلام فوري+تقسيط

    Property Hills... logo image

    ستيلا مكادي جاردنز, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف في الجونة الجديدة، إطلالة بانورامية، 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في مكادي هايتس – أوراسكوم

    Property Hills Star logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    Twin Villa - متشطبه بالكامل - فيو بحر - Makadi

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيوت و فلل 3 غرفة نوم علي الاجون في مكادي اوراسكوم

    ERE logo image

3

    4

    ١٦١ متر مربع

    ١٧٧٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس استلام فورى مكادي هايتس مرحلة اولى

    Auris For Project Management logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري بروف خاص وحديقة في مكادي

    ROI For Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 24

    منزل مزدوج

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس استلام فورى حمام سباحة خاص مكادي

    Auris For Project Management logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فورى بالفرش بمكادى هايتس اوراسكوم

    Auris For Project Management logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الأن في مكادي هايتس

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١١١٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٩٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك في ماكادي هايتس

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٦٩٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في مكادي هايتس بأطلالة مميزة علي البحر

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

3

    3

    ١١١ متر مربع

    ١١١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! فيلا متشطبة بالكامل نظام التقسيط على ٨ سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق آخر فيلا فاخرة كبيرة بإطلالتين ومقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق ثلاث غرف نوم باطلالة على البحر للبيع، مكادي هايتس، المرحلة الثانية

    Home Vacation logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٧٬١٦٤٬٧١٦ جنيه

    فيلا جاهزة تطل على لاجون فى مكادى هايتس

    ROI For Real Estate logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٨٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٢٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في تاون ووك - مكادي هايتس

    ROI For Real Estate logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٩٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل 3 غرف رووف فيو بحر في مكادي هايتس

    ROI For Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٧٬٣١٠ جنيه/متر مربع