عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مكادي, صفحة 14

377 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف مكادينا متشطب استلام قريب مقدم10% ع 8س

    Evergreen Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٢٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو على البحر بالكامل بقسط على 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل تاون هاوس بإطلالة بحرية على مساحة 11% فقط في

    Crafters Real Estate logo image

3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    Penthouse في Makadi Heights بافضل سعر

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٠٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم تاون هاوس فيو لاجون ف مكادي بأقل سعر أقساط

    Evergreen Properties logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٢ متر مربع

    ٥١٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١١٬٣٠٩٬٤٥٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل133م فى مكادي سي فيو بسعر مميز

    Evergreen Properties logo image

3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل بالفرش ع لاجون دايركت باقل سعر بالماركت

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريسيل استلام فوري ف مكادي بأقل سعر اوبن فيو

    Evergreen Properties logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل 152م سي فيو باقل مقدم استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع تحت سعر السوق 3غرف نوم استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر أستلام فوري توين فيلا بأطلالة بحر ولاجوون

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو علي البحر متشطبه بالتكييفات ريسيل اقل سعر

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٢٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬١٠٢٬٠٠٠ جنيه

    لاجون شاليه ريسيل فى مكادي استلام فوري قسط على 5 س

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع لاجون باقل مقدم بالتقسيط ع7سنين من اوراسكوم

    Property Hills... logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع لاجون باقل مقدم بالتقسيط ع7سنين من اوراسكوم

    Property Hills... logo image

    جاز مكادينا, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع لاجون باقل مقدم بالتقسيط ع7سنين من اوراسكوم

    Property Hills... logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع لاجون باقل مقدم بالتقسيط ع7سنين من اوراسكوم

    Property Hills... logo image

    مكادي بيتش, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل شاليه ريسيل 3نوم استلام شهور بموقع مميز بمكادي

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مطله على البحر مع خطة تقسيط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا متشطبة علي اللاجون بأطلالة بحر تقسيط 8س

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو البحر فيلا لوكيشن مميز متشطبة اقل سعر

    Evergreen Properties logo image

3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في البحر الاحمر بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع متميز في البحر الاحمر متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف أول بدون مقدم وقسط حتى 8 سنوات !

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس محدود بإطلالة البحر للبيع بتشطيب كامل

    Apart Real estate logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ١٣٤٬٢٤٦ جنيه/متر مربع